Як SAS краще задовольняє потреби клієнтів

Зменшення відтоку клієнтів, підвищення прибутковості клієнта та впорядкування операцій.

Як SAS краще задовольняє потреби клієнтів

Недостатньо визначити пріоритети та застосувати оптимізацію на основі правил. Щоб глибше зрозуміти потреби клієнтів, покращити їх обслуговування, підвищити рівень відгуків та знизити витрати на кампанії, потрібна справжня аналітична оптимізація. Саме це пропонує SAS.    

Всебічний огляд ваших клієнтів та бізнесу

  • Зручний доступ до даних незалежно від їх походження і розміщення — від застарілих систем до Hadoop.
  • Інтегруйте онлайн і офлайн джерела даних, включаючи IoT, дані про клієнтів, товари і локації, для всебічного контекстного огляду ваших клієнтів та бізнесу.
  • Створюйте та підтримуйте повні профілі клієнтів, які відображають взаємодію з кожним клієнтом за кожним каналом.

Оптимізація взаємодії з клієнтами в режимі реального часу

  • Застосовуйте засновану на аналітиці класифікацію, сегментацію та прийняття рішень на основі історичних та поточних взаємодій з використанням вдосконаленої прогнозної аналітики 
  • Поєднуйте з контекстом, щоб створити значущі, персоналізовані взаємодії в режимі реального часу, які покращують взаємодію з клієнтами в певних точках контакту. 
  • Зіставляйте аналітику з кожним етапом життєвого циклу клієнта, завдяки чому ви зможете взаємодіяти з клієнтами так як треба, там де треба і тоді, де треба.

Набір комплексних рішень

  • Застосовуйте основну клієнтську аналітику, що охоплює всі дані, аналітичні матеріали та інструменти прийняття рішень.
  • Постійно поповнюйте наявні дані новими типами та джерелами даних — так ви отримаєте нові ідеї, які зможете застосувати у маркетингових процесах на шляху постійного вдосконалення.
  • Працюйте швидше та ефективніше з нашим інтегрованим набором рішень, побудованим на потужній платформі SAS.

Дізнайтеся, як рішення SAS® Customer Intelligence використовують вдосконалену аналітику, щоб допомогти вам зрозуміти унікальність клієнтів та створити ефективний цільовий маркетинг, забезпечуючи кращу взаємодію з клієнтами у реальному часі.

Чому для кращого задоволення потреб клієнтів варто звернутися саме до SAS?  

Сучасні клієнти мобільні та мають більший контроль над процесом закупівлі, а це означає, що роздрібні продавці повинні переосмислити, як використовувати клієнтські дані та аналітичні дані для поліпшення залучення клієнтів. У цьому вам допоможе SAS.    

Спілкуйтеся зі своїми клієнтами в режимі реального часу

Щоб підвищити якість обслуговування як в звичайному магазині, так і в Інтернеті, залучайте клієнтів і реагуйте на їх потреби, не гаючи часу, — використовуючи контекстне слухання і розширену інтеграцію даних.

Збільшуйте продажі

Дізнайтеся, які саме дії рухають транзакції та впливають на споживчу цінність. З'ясуйте, які повідомлення чи пропозиції є найбільш актуальними і як саме їх слід піднести. Персоналізуйте взаємодії, щоб досягти найкращої продуктивності. Застосовуйте цей досвід у кожній точці контакту на шляху взаємодії з клієнтом.

Витрачайте менше

Омніканальний підхід дозволяє витрачати менше коштів на залучення клієнтів, ніж ваші конкуренти. Для підвищення ефективності ваших маркетингових взаємодій використовуйте прогнозне моделювання як основу комплексного інтегрованого маркетингу.