Програмне забезпечення для
боротьби зі страховим шахрайством

Страхове шахрайство — виявляйте, запобігайте і керуйте у всіх сферах бізнесу.Вам не доведеться миритися з витратами, пов'язаними зі страховим шахрайством. SAS® Detection and Investigation for Insurance пропонує вичерпне рішення для виявлення, запобігання та керування випадками як опортуністичного, так і організованого шахрайства у різних сферах бізнесу. Рішення включає компоненти для виявлення шахрайства, управління попередженнями та керування справами. 

Знімок екрану SAS Detection and Investigation for Insurance, що відображає список попереджень на моніторі

Виявляйте більше випадків шахрайської діяльності.

Виявляйте підозрілу діяльність, знаходьте приховані зв'язки та непомітні моделі поведінки на кожному етапі процесу розгляду претензій. Наша система аналітики страхових шахрайств використовує безліч методів (автоматизовані правила ведення бізнесу, вбудовані методи штучного інтелекту та машинного навчання, аналіз тексту, виявлення аномалій та аналіз мережевих посилань) для автоматичної оцінки мільйонів зареєстрованих претензій у режимі реального часу або пакетно. Настроювані методи виявлення аномалій здатні виявити нові, раніше невідомі, злочинні схеми, пов’язані об’єкти та приховані кримінальні угрупування, що допомагає уникнути значних втрат.

Знімок екрану SAS Detection and Investigation for Insurance на моніторі робочого столу, на якому відображена мережа

Отримайте загальну картину ризику шахрайства.

Визначте зв’язки між на перший погляд не пов’язаними претензіями та виявіть випадки шахрайства, що охоплює різні продукти. Унікальна візуалізація інтерфейсу дозволяє переглядати претензії та клієнтські політики для всіх напрямків бізнесу, а також аналізувати всі пов'язані з ними дії та зв'язки у мережах. Діаграми соціальних мереж та вдосконалений глибинний аналіз даних дозволяють вам краще зрозуміти нові різновиди шахрайства, завдяки чому ви можете запобігти значним втратам. Постійне вдосконалення моделей та адаптація системи дозволить вам бути в курсі новітніх тенденцій страхового шахрайства.

Знімок екрану SAS Detection and Investigation for Insurance на моніторі робочого столу, на якому відображено список попереджень

Знизьте резерв під витрати на врегулювання збитків та отримайте більшу конкурентну перевагу.

Просунутий алгоритм пошуку випадків страхового шахрайства дозволяє вам виявляти шахрайства з більшою оперативністю та точністю. Швидко визначивши, які претензії вимагають детальнішої перевірки, а які ні, ви можете значно зменшити обсяг операцій, що помилково позначаються як підозрілі, а це означає кращу взаємодію з клієнтами. Автоматичне оцінювання дозволить вам визначити пріоритетні вимоги, об’єкти та мережі, а вдосконалені інструменти керування справами забезпечать ефективне проведення розслідувань та підвищення продуктивності кожного слідчого. Усі суми врегулювання претензій реєструються системою і використовуються для подібних претензій у майбутньому.

Ключові характеристики

  • Управління даними. Включає модель керування даними для страхової індустрії, яка збирає і поєднує такі дані із внутрішніх та зовнішніх джерел, як системи керування претензіями, списки розшуку злочинців, дані щодо третіх осіб, неструктуровані дані тощо, а також органічно їх інтегрує з вже існуючими рішеннями.
  • Розширена аналітика із вбудованим AI. Пропонує широкий набір сучасних аналітичних методів та методів штучного інтелекту, включаючи сучасні алгоритми статистичної аналітики, машинного навчання, глибокого навчання та аналізу тексту, доступних з одного середовища.
  • Управління правилами та аналітичною моделлю. Включає в себе стандартні пакети евристичних правил, моделей для виявлення аномалій та прогнозні моделі, а також дозволяє створювати та логічно керувати бізнес-правилами, аналітичними моделями, попередженнями та списками розшуку.
  • Виявлення злочинних транзакцій та генерація попереджень. Обчислює ризик страхового шахрайства під час першої ж взаємодії за допомогою механізму підрахунку балів, що поєднує бізнес-правила, виявлення аномалій та вдосконалену аналітику; потім, коли з'являються нові дані, переоцінює претензії на кожному етапі їх обробки.
  • Керування оповіщеннями. Поєднує попередження від різних систем моніторингу та пов'язує їх із особами, спільними для різних випадків, створюючи комплексну картину ризику для окремих людей або груп.
  • Аналіз соціальних мереж. Пропонує унікальний інтерфейс візуалізації, який дозволяє вам не тільки переглядати транзакцій та деталі заявок, але й аналізувати всі пов’язані дії та взаємозв’язки в мережах.
  • Пошук і відкриття. Дозволяє виконувати пошук у всіх внутрішніх та зовнішніх даних на природній мові, з використанням параметрів і геопросторового пошуку з подальшим звуженням результатів за допомогою інтерактивних фільтрів.
  • Керування справами. Оптимізує операції, використовуючи налаштування робочого процесу, що забезпечує систематичний підхід до проведення розслідувань, а також фіксує та відображає всю інформацію, що стосується справи.  
  • Гнучкі варіанти розгортання. Дозволяє вибрати варіант розгортання, який найкраще вам підходить — повний хостинг із SAS, розгортання на вашому власному сайті або їх поєднання.

Демо

Ознайомтесь із SAS® Detection and Investigation for Insurance в дії.

Виявлення та запобігання шахрайству становить труднощі для страховиків у всьому світі. Дізнайтеся, як наше програмне забезпечення для виявлення та розслідування страхових шахрайств використовує аналітику та машинне навчання, щоб допомогти вам виявити випадок страхового шахрайства до сплати претензій.

 

Современная, открытая архитектура от мирового лидера в области аналитики, способная решить любую аналитическую задачу — от экспериментальной до критически важной. Единая среда SAS Viya с поддержкой облачных вычислений подходит для всех — от специалистов по обработке данных до аналитиков, разработчиков приложений и руководителей. В ее состав входят надежные, масштабируемые и безопасные инструменты анализа и управления, необходимые для построения гибкой ИТ-инфраструктуры. А также высокая производительность, которую вы ожидаете от SAS - мирового лидера рынка бизнес-аналитики.

Рекомендовані ресурси


Прочитайте короткий опис продукту SAS Detection and Investigation for Insurance.  


Дізнайтеся про 10 кроків щодо виявлення та розслідування страхових шахрайств.  


Отримуйте останні новини, огляди та аналітичні дані щодо шахрайства і безпеки.

Хотите узнать, как купить продукт?

Нужна дополнительная информация? Получите информацию о решениях, лицензировании, развертывании и многом другом.

Вы готовы приступить? Начните извлекать из накопленных данных больше пользы.