SAS Slovakia Newsletter / SAS Teradata Golf Cup 2011

Golf so SASom

Poslednú májovú nedeľu sa uskutočnil už 8. ročník golfového turnaja spoločnosti SAS. Generálnym partnerom bola spoločnosť Teradata a výťažok z predaja golfových loptičiek, ktorých pre golfistov - začínajúcich i tých profesionálnejších, nie je nikdy dosť, putoval všeobecne prospešnej organizácii Rozmarýna.

V malebnom prostredí Južných Čiech, na ihrisku Nová Bystřice sa okrem golfového turnaja konal i sprievodný program pre nehrajúcich hostí a nechýbal ani tradičný a obľúbený detský kútik..

Turnajová súpiska sa skladala z českých a slovenských hráčov, či už zákazníkov alebo zamestnancov SASu. Pomer českých bol v presile oproti slovenským, o to krajšie bolo vidieť na stupni víťazov až 3 slovenských hráčov.

Lucia Matejová vyhrala kategóriu HCP 37 - 54 a preberá cenu za 1. miesto od Hany Petríkovej,