Zobraziť ako webovú stránku

SAS Slovakia Newsletter SAS
Jún 2012 SAS Slovakia  |  Pripísať sa  |  Odhlásiť sa
Milé čitateľky a milí čitatelia,

v poslednej dobe sa s newslettrami ako keby vrece roztrhlo. Väčšinou končia v koši, a to z rôznych dôvodov, napríklad i preto, lebo sú plné obrázkov – tie sa hneď neobjavia a keďže doba je rýchla, tak nemáme čas na ich načítanie a tak napokon ani newslettre nečítame. Verím, že pri našom spravíte výnimku :-), lebo sme sa opäť snažili ho informačne naplniť tým najzaujímavejším, čo sa v poslednej dobe udialo alebo udeje. 
Chystáte sa na tohtoročné SAS Fórum? Ak áno a ešte ste sa nezaregistrovali alebo nemali kedy preštudovať jeho program, teraz je ten správny čas :–).
Spolu s kolegami sa tešíme na skoré stretnutie s Vami už 20. júna.

Katarína Šušaníková
Marketing Manager


Novinky z tlače
Konverzácia na sociálnych sieťach predpovedá nezamestnanosť »
Keď ľudia stratia prácu, odkladajú dovolenky a vo väčšej miere začnú používať verejnú dopravu namiesto vlastných áut.
Úspechy našich zákazníkov
Slovenská sporiteľňa je prvou bankou so špecializovaným softvérom od spoločnosti SAS na riadenie komunikácie s klientmi  »
Ten banke dovolí lepšie identifikovať požiadavky klientskych segmentov, ako aj jednotlivých klientov, a zároveň cielene s nimi priamo komunikovať.
Biznis analytika
Môžeme veriť našim informáciám? »
Každému iste napadne, že je dobré vedieť, z akých a ako kvalitných surovín sú vyrobené pokrmy, na ktorých si pochutnávame. Nemali by sme sa podobne zaujímať o suroviny, z ktorých je uvarená strategická informácia, ktorú konzumujeme? Veru mali! Napriek tomu, že to vieme, je zarážajúce, ako málo sa staráme o to, z čoho a ako tá jedna verzia pravdy, na ktorú sa toľko spoliehame, vznikla. 
Tipy a triky
Tipy a triky pre používanie SAS Enterprise Guide »
SAS Enterprise Guide je jednou z najpoužívanejších SAS aplikácií. Vývoj prináša neustále novinky a vylepšienia v nových verziách. Používateľ má často problém nájsť, či práve jeho otázky pri používaní sú v tej ktorej verzii vyriešené alebo nie.
Uskutoční sa
SAS Forum 2012
20. júna 2012, Hotel DoubleTree by Hilton. Najväčšia konferecia o biznis analytike na Slovensku, ktorá prinesie 13 úspešných príbehov jej aplikácie do praxe. Nenechajte si to ujsť a zaregistrujte sa ešte tento týždeň.
Uskutočnilo sa
SAS Golf Cup 2012 »
Tento rok sme sa dátumom trafili do vyvrcholenia MS v hokeji. A tak v predvečer turnaja, všetci slovenskí golfisti fandili našim chlapcom v boji proti Česku a radosť to bola obrovská. Škoda, že v Telči s nami domáci neskákali :-)
Je dobré byť analytikom »
Dvaja víťazi ankety pocestujú už budúci týždeň do nemeckého Kolína na celoeurópsku konferenciu Analytics 2012. Ktorí sú to?
Akademický program
Súťaž o najlepší akademický poster sa pomaly prehupuje do druhej fázy
Zo všetkých prijatých posterov sme akceptovali 12, ktoré budú visieť v priestoroch konferencie a bude na účastníkoch SAS Fóra, ktorý označia za najzaujímavejší. Víťaz získa odborné publikácie podľa výberu z katalógu SAS Publishing v hodnote 100 EUR.
Ako to vidí Hana Petríková
Dá sa predávať ohováraním? »
A ako sa dá brániť proti tomu, keď na vás konkurencia hádže špinu?
Support
Navštívte
SAS Newsletter archív »
SAS Worldwide »
SAS na Slovensku »
SAS v Čechách »
SAS Customer Support Center »
 
Nového adresáta môžete prihlásiť na adrese
svk.feedback@svk.sas.com.
 
Váše námety na skvalitnenie budúcich vydaní posielajte na
svk.feedback@svk.sas.com.
 
Ak si neželáte dostávať každý mesiac tento e-mail, napíšte nám na
svk.unsubscribe@svk.sas.com


To contact SAS via postal mail: SAS, SAS Campus Drive, Cary NC 27513 USA. ATTN: Legal Division/Privacy Manager.

Mená výrobkov alebo služieb SAS a SAS Institute Inc. sú registrovanými obchodnými značkami alebo obchodnými značkami SAS Institute Inc. v USA a iných krajinách. ® označuje registráciu v USA. Ostatné mená značiek a produktov sú registrovanými obchodnými značkami alebo značkami k nim patriacich spoločností.

Copyright © SAS Institute Inc., SAS Campus Drive, Cary, North Carolina 27513, USA. Všetky práva vyhradené.