Novinky / Tiskové zprávy

SAS Institute ČR, s.r.o.
Na Pankráci 1685/17-19,
140 21 Praha 4,
Tel. +420 261 176 310

Press Release

Verze pro tisk Verze pro tisk

Novinky

 

SAS Roadshows přinesou klíčové informace pro úspěšný byznys

Praha, Česká republika  (15.  srpen 2012)  –  Tři celodenní setkání pod názvem SAS Roadshows proběhnou v září a říjnu v pražském hotelu Holiday Inn. Odborné konference budou zaměřeny na tři klíčové oblasti byznysu – Customer Intelligence, Risk Management a Information Management. Účastníky konference čekají nejen aktuální trendy v oboru, ale především zkušenosti z praxe, které lze efektivně aplikovat i v jiných oblastech. Hlavním partnerem SAS Roadshows je společnost Deloitte Czech Republic, technologickým partnerem společnost Unicorn Systems a sponzorem společnost Asus.

„Pečlivě jsme vybírali nejen jednotlivá témata, ale také speakery konferencí, které představují špičkoví odborníci z bank, pojišťoven, telekomunikačních společností, energetiky i veřejné správy z Čech i ze zahraničí," říká Jan Medřický, generální ředitel společnosti SAS Institute. „Předností SAS Roadshows je především sdílení zkušeností a best practices firem, které mají za sebou úspěchy s jasně měřitelnými výsledky. Účastníci SAS Roadshows tak získávají příležitost načerpat konkrétní poznatky z praxe, které mohou aplikovat i ve své společnosti," doplňuje Medřický.

Hlavním partnerem odborných setkání SAS Roadshows je společnost Deloitte Czech Republic. „Spolupráce Deloitte a SAS probíhá na celosvětové úrovni již řadu let a jsme proto rádi, že jsme ji nyní rozšířili i v rámci České republiky. Obě společnosti se ideálně doplňují se znalostmi a zkušenostmi v dynamicky se rozvíjejím odvětví aplikovaných datových analýz, což přinese zákazníkům nový pohled na podporu rozhodování ve společnostech. Díky unikátnímu propojení technologií ze strany SAS a podnikového poradenství Deloitte vzniká synergie obou firem postavená na komplexních datových modelech s využitím obrovských datových základen," řekl Jan Balatka ze společnosti Deloitte.

Každá konference se zaměřuje na specifické téma, které bude v průběhu jednoho dne podrobně rozebráno za účasti specialistů ze SAS Institute ČR i externích řečníků z dalších společností.

Customer Intelligence Roadshow, 12. září 2012

Jak splnit očekávání zákazníků a zároveň uspět v rámci firemních cílů daných pevnými budgety? Analýza zákaznických dat, value proposition, efektivita marketingové komunikace, řízení vztahů se zákazníky ve světle nových technologií, nové zdroje dat a informací, sociální sítě a vazby, komunikace a mnoho dalších témat vás čeká na Customer Intelligence Roadshow.

Risk Management Roadshow, 4. října 2012

Zjistěte, jak vypadá skutečný fraud management v praxi! Collections, loajalita zákazníků, řízení rizik a odhalování podvodů, dále real-time rozhodování integrující řízení rizik, schvalování a detekci podvodu, vymáhání a podporu prodeje, pre-scoring a produktové modely – to jsou hlavní témata Risk Management Roadshow.

Information Management Roadshow, 17. října 2012

Zkroťte svá data! Aktuální trendy v oboru – Big Data, High Performance Analysis, Data Governance, datové sklady a správy klíčových podnikových dat (MDM) tak vypadají hlavní témata Information Management Roadshow.

Hlavním partnerem odborných setkání SAS Roadshows je společnost Deloitte Czech Republic. Technologickým partnerem je společnost Unicorn Systems.

Mediálními partnery jsou: ekonomický týdeník Euro, odborné tituly Bankovnictví, Finanční management a Obchod & Finance, Právo & Byznys a marketingové tituly Direkt a Strategie.

O SASu

SAS Institute je předním světovým dodavatelem řešení a služeb Business Analytics, poskytující komplexní pohled na strategické činnosti organizace. SAS je největší soukromě vlastněná IT společnost na světě a je jediným dodavatelem v této oblasti, který kompletně a úspěšně integruje technologie pro vytváření datových skladů, analytické nástroje a aplikace Business Intelligence. Díky inovativnímu řešení SAS pomáhá více než 60 000 organizací zlepšovat výkonnost a dává možnost rozhodnout se nejen lépe, ale i rychleji, pro naplnění hodnot. SAS Institute má přes 11 000 zaměstnanců ve více než 400 pobočkách ve 113 zemích světa. Od roku 1976 dává SAS svým zákazníkům na celém světě The Power to Know® .

Zpět na SAS Tiskové zprávy

Copyright © SAS Institute Inc. All Rights Reserved.

PR kontakt za SAS: