Novinky / Tiskové zprávy

SAS Institute ČR, s.r.o.
Na Pankráci 1685/17-19,
140 21 Praha 4,
Tel. +420 261 176 310

Press Release

Verze pro tisk Verze pro tisk

Novinky

 

Michal Holba novým Alliance & Marketing manažerem společnosti SAS

Praha, Česká republika  (16.  říjen 2012)  –  Management společnosti SAS, celosvětového předního dodavatele řešení a služeb Business Analytics, posílil od října na pozici Alliance & Marketing manažera Michal Holba.

Michal Holba 
Alliance & Marketing manažér

Michal Holba přichází do marketingového týmu SASu s více než desetiletými zkušenostmi v oblasti B2B marketingu a prodeje v oblasti Telco a ICT. Řadu let působil na různých manažerských pozicích ve společnosti Telefonica O2, naposledy jako marketingový ředitel pro firemní zákazníky a státní správu.  Své profesní zkušenosti uplatnil také ve své nedávné konzultační činnosti.

„Michal Holba je silným týmovým hráčem, který má schopnost měnit cíle v realitu,“ řekl Jan Medřický, generální ředitel SAS Institute ČR. Michal Holba se ve společnosti SAS zaměří na řízení marketingového týmu s cílem posílit pozici společnosti SAS jako lídra v klíčových oblastech jako je Customer Intelligence, Fraud &Risk Management a Big Data. Druhým jeho úkolem bude roli v  aliančního manažera vybudování nové sítě partnerů, se kterými se společně zaměří na získání potenciálních zákazníků z různých oblastí, například státní správy nebo utilit.

„ Díky našim unikátním řešením mohou zákazníci SASu dělat rychlá a přesná business rozhodnutí, zatímco jejich konkurenti stále svá data analyzují a čekají na výstupy. Láká mě být součástí týmu, který tyto jedinečné znalosti a sofistikované technologie přináší na český trh," říká nový Alliance & Marketing manažer společnosti SAS Michal Holba. Michal Holba je absolventem VŠE v Praze a Master of Project Management na University of Washington. Hovoří plynně anglicky a ve volném čase se rád věnuje svým dvěma malým dětem a sportu.

O SASu

SAS Institute je předním světovým dodavatelem řešení a služeb Business Analytics, poskytující komplexní pohled na strategické činnosti organizace. SAS je největší soukromě vlastněná IT společnost na světě a je jediným dodavatelem v této oblasti, který kompletně a úspěšně integruje technologie pro vytváření datových skladů, analytické nástroje a aplikace Business Intelligence. Díky inovativnímu řešení SAS pomáhá více než 60 000 organizací zlepšovat výkonnost a dává možnost rozhodnout se nejen lépe, ale i rychleji, pro naplnění hodnot. SAS Institute má přes 11 000 zaměstnanců ve více než 400 pobočkách ve 113 zemích světa. Od roku 1976 dává SAS svým zákazníkům na celém světě The Power to Know® .

Zpět na SAS Tiskové zprávy

Copyright © SAS Institute Inc. All Rights Reserved.

PR kontakt za SAS: