Novinky / Tiskové zprávy

SAS Institute ČR, s.r.o.
Na Pankráci 1685/17-19,
140 21 Praha 4,
Tel. +420 261 176 310

Press Release

Verze pro tisk Verze pro tisk

Novinky

 

SAS CI Marketing Roadshow 2012

Úspěšný byznys se znalostí zákazníka

Praha, Česká republika  (02.  říjen 2012)  – 12. září 2012 se v hotelu Holiday Inn na pražském Vyšehradě konala první z řady specializovaných roadshow společnosti SAS – Customer Intelligence (CI)  Roadshow. Více než stovka marketingových specialistů měla možnost shlédnout prezentace firem, které s pojmem Customer Intelligence úspěšně operují v praxi. Sdílení zkušeností v oblastech poznávání zákazníků, jejich segmentace a také efektivní oslovení společně se začleněním nových trendů, jako jsou sociální sítě a jejich analýza – to bylo cílem CI Roadshow, na kterou v říjnu navážou další specializované konference Risk Management (4. října 2012) a Information Management Roadshow (17. října 2012).

Víte-li, co zákazník chce, můžete mu to nabídnout

Setkáním marketingových specialistů provázel nezávislý konzultant Tomáš Poucha, který si na úvod pohrál s myšlenkou, jaký by byl náš život bez dat. Rychlými logickými kroky se dostal k nutnosti firem hýčkat nejen své zákazníky, ale především data, která o zákaznících prozradí nejvíce. A to už byl jen krůček k analytickému přístupu k datům, dolování dat, tvorbě strategických vizí a také k prediktivní analytice, která umožňuje najít správnou cestu ke správným zákazníkům ve správný čas.  Radek Hrachovec hovořil o Permission Marketingu coby vyšším stupni věrnostních programů: „Je dobré poznat vyspělé technologie a jejich možnosti včas, protože vám umožní reagovat v reálném čase." Filip Trojan ze společnosti Deloitte Czech Republic se zabýval modelováním poptávky a určením optimální ceny z analytického pohledu. Tomáš Jindříšek z Dark Side hovořil o digitální komunikaci a nových trendech, které ve vztahu k zákazníkům není možné opomíjet, protože představují nové možnosti v oslovování a získávání zákazníků. Úspěch rovněž sklidila přednáška o analýze sociálních sítí a Smart Profilingu Petra Táborského z Telefónica Czech Republic, na kterou navázal Igor Rolínek z České podnikatelské pojišťovny s praktickou ukázkou toho, jak Direct Marketing díky sofistikovaným nástrojům Customer Intelligence funguje v praxi. Praktickou přednáškou zakončili CI Roadshow Petr Máša z Partners Financial Services a Tomáš Eder z Raiffeisenbank. „Díky nástrojům Customer Intelligence máme vybudovaný bližší vztah s klientem, než kdy předtím v historii," řekl Igor Rolínek z ČPP a dodal: „A díky automatizaci, kterou nám CI přineslo, máme daleko více času pro rozvoj dalších komunikačních kanálů, vymýšlení strategií a nových kampaní."

Risk Management Roadshow už 4. října

Přední odborníci vás seznámí s tím, jak cestou Collections klienty nejen neodehnat, ale dokonce z nich udělat ty nejloajálnější zákazníky. O pokročilých nástrojích a technologiích na vyšetřování podvodů bude hovořit paní Maya Mašková z pojišťovny Allianz. Filippo Casertano ze společnosti Enel se bude zabývat řízením komoditního rizika při nákupu energií. Objasněny budou předpokládané dopady implementace Solvency II a Basel III do každodenního života finančních institucí. Cílem této specializované Roadshow je ukázat, že rozhodování v reálném čase integrující v sobě řízení rizik, schvalování, detekci podvodu, vymáhání a zároveň podporu prodeje, pre-scoring a produktové modely nemusí být jenom snem.

Information Management Roadshow už 17. října

Ústředními tématy Roadshow budou aktuální trendy a výzvy v oboru, dále Big Data a nové paradigma zpracování a využití informací či konkrétní zkušenosti se zaváděním Data Governance. Dozvíte se přímo z praxe, jak se dnes buduje datový sklad a také jaké jsou aktuální požadavky a možnosti v oblasti správy klíčových podnikových dat (Master Data Management).

Více informací o SAS Roadshow, včetně odborného programu a možnosti registrace najdete na: http://www.sas.com/cz/roadshow.

Hlavním partnerem odborných SAS Roadshow konferencí je společnost Deloitte Česká republika, technologickým partnerem je společnost Unicorn Systems a sponzorem společnost ASUS.

Mediálními partnery konferencí SAS Roadshow jsou časopisy Euro, Bankovnictví, Finanční management, Strategie, Právo& Byznys, Obchod& Finance a Direkt.

O SASu

SAS Institute je předním světovým dodavatelem řešení a služeb Business Analytics, poskytující komplexní pohled na strategické činnosti organizace. SAS je největší soukromě vlastněná IT společnost na světě a je jediným dodavatelem v této oblasti, který kompletně a úspěšně integruje technologie pro vytváření datových skladů, analytické nástroje a aplikace Business Intelligence. Díky inovativnímu řešení SAS pomáhá více než 60 000 organizací zlepšovat výkonnost a dává možnost rozhodnout se nejen lépe, ale i rychleji, pro naplnění hodnot. SAS Institute má přes 11 000 zaměstnanců ve více než 400 pobočkách ve 113 zemích světa. Od roku 1976 dává SAS svým zákazníkům na celém světě The Power to Know® .

Zpět na SAS Tiskové zprávy

Copyright © SAS Institute Inc. All Rights Reserved.

PR kontakt za SAS: