Zobraziť ako webovú stránku

SAS Slovakia Newsletter SAS
Február 2012 SAS Slovakia  |  Pripísať sa  |  Odhlásiť sa
Milé čitateľky a milí čitatelia,
som jedna z tých, čo chodí do práce električkou a tí, ktorí chodia MHDčkou mi dajú iste za pravdu, že pohľad na cestujúcich v nej sa zmenil. Málokto drží v ruke papierové noviny, väčšina počúva hudbu a stále rastie počet t ých, čo uprene hľadia do svojich smartphonov, iphonov, tabletov.... A čítajú si elektronické verzie papierových novín, klikajú na facebook či dočítavajú pracovné emaily. 
Ktovie, kde a na akom zariadení si práve čítate náš prvý newsletter tohto roku, ale teší ma, že si ho čítate :-). Pretože takto sa môžete dozvedieť napríklad i termín konania SAS Fóra 2012, najväčšej konferencie o biznis analytike na Slovensku. Dozviete sa ho jedine kliknutím na jej logo :-). V budúcom čísle už prinesieme presnejší program s väčšinou potvrdených spíkrov.
Novinky z tlače
Spoločnosť SAS narástla dvojciferne »
SAS dosiahol vlani na Slovensku 10 percentný rast tržieb. Celosvetovo narástli výnosy firmy o 12 % na rekordných 2,725 mld. USD, pričom už 36. rok po sebe ukončila finančný rok v pluse. 
SAS má najlepší softvér pre marketérov  »
Analytici Forresteru a Gartneru ocenili riešenie SAS Customer Intelligence, ktoré pomáha optimalizovať marketingové kampane, zvyšovať predaj a zákaznícku spokojnosť. 
Úspechy našich zákazníkov
Topdanmark. Zabudnite na branding - menej je viac :-)  »
Pre Topdanmark majú väčší význam správne načasovanie a procesy ako kreatívna komunikácia, pretože rast firmy je dôležitejší než všeobecné povedomie. Čo vlastne robí marketingové oddelenie, keď nemíňa obrovské sumy za masovú marketingovú komunikáciu? Odpoveď znie „Marketing Automation".
Biznis analytika
Naše drahé ETL »
Uvádza sa, že 60 - 70 % nákladov je vynaložených na to, aby sa do dátových skladov vôbec dostali nejaké dáta. Ako najnákladnejšie sa teda v praxi ukazuje vytváranie, prevádzkovanie a údržba „plniacich procesov“. Dôvodov je hneď niekoľko.
Nová kampaň - ANALYTIKA
Skoncujte s podvodníkmi »
SAS má celosvetovo novú kampaň, ktorej  spoločným menovateľom je analytika. V newslettri Vám postupne predstavíme všetky vizuály v slovenskom šate. Kliknite na nadpis a uvidíte prvý. K jeho odbornej téme je i vynovená webová stránka.
Rozhovor
Analytika je jej život. Ten pracovný :-)  »
SAS nie je len softvér, ale aj ľudia, ktorí ho tvoria, implementujú, predávajú, školia. Dnes Vám predstavím jednu z našich analytičiek a zároveň človeka zodpovedného za školenia, Katku Frühwaldovú.
Uskutoční sa
SAS Global Forum 2012
22. - 25. apríla 2012, Orlando. Najväčšie celosvetové stretnutie  používateľov SAS-u, na ktorom budú predstavené najnovšie verzie softvéru SAS a uvidíte najzaujímavejšie projekty z celého sveta. Napíšte nám a my Vám poradíme ako sa naň dostať. S nákladmi za registráciu Vám pomôžeme.
Akademický program
Poznáme víťaza študentskej práce so SASom »

Prvé miesto získal Martin Fides zo Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre so svojou  prácou pre ŠVOČ: Analýza nákupného koša a segmentácia zákazníkov pomocou nástrojov SAS.
Kto boli ďalší výhercovia a o aké ceny sa podelili?
Školenia
Plán školení na marec 2012
Ponuka školení na marec je už k dispozícii na webe. Ak Vás nejaké školenie zaujme, alebo Vám chýba, neváhajte kontaktovať Katku Frühwaldovú, 02/5778 0941.
Ako to vidí Hana Petríková
Vyššie platy zdravotníctvo nezlepšia »
Dáta by mohli
Zabudnutí učitelia »
Ak sa podpora študentov firmám nevypláca, treba to skúsiť inak.
Kto vie vybrať zostavu lepšie – počítač alebo tréner? »
Dáta vám môžu za niekoľko mesiacov ukázať viac, ako vás naučili desiatky rokov praxe
Support
Navštívte
SAS Newsletter archív »
SAS Worldwide »
SAS na Slovensku »
SAS v Čechách »
SAS Customer Support Center »
 
Nového adresáta môžete prihlásiť na adrese
svk.feedback@svk.sas.com.
 
Váše námety na skvalitnenie budúcich vydaní posielajte na
svk.feedback@svk.sas.com.
 
Ak si neželáte dostávať každý mesiac tento e-mail, napíšte nám na
svk.unsubscribe@svk.sas.com


To contact SAS via postal mail: SAS, SAS Campus Drive, Cary NC 27513 USA. ATTN: Legal Division/Privacy Manager.

Mená výrobkov alebo služieb SAS a SAS Institute Inc. sú registrovanými obchodnými značkami alebo obchodnými značkami SAS Institute Inc. v USA a iných krajinách. ® označuje registráciu v USA. Ostatné mená značiek a produktov sú registrovanými obchodnými značkami alebo značkami k nim patriacich spoločností.

Copyright © SAS Institute Inc., SAS Campus Drive, Cary, North Carolina 27513, USA. Všetky práva vyhradené.