Zobraziť ako webovú stránku

SAS Academic Newsletter SAS
Október 2012 SAS Slovakia  |  Pripísať sa  |  Odhlásiť sa
facebook youtube
Milí čitatelia,

dostal sa k Vám newsletter, ktorý bude aj tento akademický rok informovať o novinkách a zaujímavostiach určených pre pedagógov, vedeckých pracovníkov a študentov. V prvom rade Vás chcem upozorniť na aktuálnu súťaž o najlepšiu záverečnú prácu roka 2012. Tentoraz víťaz spolu s pedagógom získajú účasť na konferencii SAS Global Forum, ktorá sa bude konať od 28. apríla do 1. mája 2013 v San Franciscu (Cena zahŕňa letenku, ubytovanie a registračný poplatok na konferenciu.) Prosím Vás o šírenie tejto obľúbenej súťaže pomedzi študentov, absolventov, doktorandov – aby sa o nej dozvedeli všetci, ktorí tvorili svoju prácu pomocou nášho softvéru. Plagát o súťaži si môžete stiahnuť tu. Ďakujem Vám za spoluprácu a prajem Vám príjemné čítanie newslettra.

Barbora


Novinky
SAS Academic Day 2012 »
Vo štvrtok 18. októbra 2012 k nám do SAS-u zavítal rekordný počet pedagógov, ktorí v SAS-e učia alebo sa o takúto výučbu zaujímajú. Konal sa u nás totiž 3. ročník stretnutia SAS Academic Day a naše pozvanie naň prijalo 27 pedagógov z 12 fakúlt z celého Slovenska.
SAS zbavuje študentov strachu zo štatistiky »
Úspešná spolupráca so Slovenskou poľnohospodárskou univerzitou sa začala v roku 2001, odkedy sa softvér SAS stal nenahraditeľnou súčasťou výučby.
Dva októbrové piatky patrili školeniam pre študentov »
Obe školenia boli zamerané na SAS Enterprise Miner, nakoľko skúsenosti s týmto nástrojom sú často podmienkou pre prijatie do pracovného pomeru.
Súťaž

Stiahnite si prezentáciu
Academic ponuka od A po Z »
Prečítajte si
Tipy a triky »
Vyskúšajte si v SAS Enterprise Guide jednoducho vylistovať zoznam stĺpcov a ich charakteristík. A to bez písania proc contents. Viac v  blogu Chrisa Hemedingera.
Neprehliadnite
Výučba »
Získajte zadarmo skriptá, prezentácie, cvičná dáta a cvičenia, ktoré slúžia na výučbu predmetov v SAS-e alebo na interné školenia akademických pracovníkov. Pozrite si zoznam dostupných materiálov a pošlite nám názvy tých, ktoré Vám máme zaslať.
E-learning kurzy »
Máte licenciu Educational Analytical Suite (EAS)? Využívajte e-learning kurzy, ktoré slúžia na výučbu a to bez ďalších poplatkov. Vyberte si  z ponuky a v prípade záujmu nás kontaktujte.
Publikácie »
Využite možnosť zapožičania si kníh z našej SAS knižnice. Zoznam kníh radi doplníme o tituly, ktoré Vás zaujímajú a radi by ste ich mali k dispozícii zadarmo.
Support
Navštívte
SAS Acedmic Newsletter archív »
SAS Worldwide »
SAS na Slovensku »
SAS v Čechách »
SAS Customer Support Center »
Váše námety na skvalitnenie budúcich vydaní posielajte na
academic@svk.sas.com.
 


To contact SAS via postal mail: SAS, SAS Campus Drive, Cary NC 27513 USA. ATTN: Legal Division/Privacy Manager.

Mená výrobkov alebo služieb SAS a SAS Institute Inc. sú registrovanými obchodnými značkami alebo obchodnými značkami SAS Institute Inc. v USA a iných krajinách. ® označuje registráciu v USA. Ostatné mená značiek a produktov sú registrovanými obchodnými značkami alebo značkami k nim patriacich spoločností.

Copyright © SAS Institute Inc., SAS Campus Drive, Cary, North Carolina 27513, USA. Všetky práva vyhradené.