Zobraziť ako webovú stránku

SAS Academic Newsletter SAS
Jún 2012 SAS Slovakia  |  Pripísať sa  |  Odhlásiť sa
facebook youtube
Milí čitatelia,

končí sa ďalší akademický rok a keď sa teraz obzriem späť a zhodnotím, čo tieto 2 semestre znamenali pre Academic program, vidím viacero vydarených aktivít. Či už stretnutie SAS Academic Day; návštevy fakúlt v Bratislave, Nitre, Košiciach; sprístupnenie SAS-u online a zadarmo cez SAS on Demand for Academics; vyše 60 rozdaných certifikátov pre najlepších študentov; rôzne súťaže; školenia; pracovné ponuky a tiež vytvorenie SAS Academic Teamu, ktorý môžete bližsie spoznať práve v tomto newslettri. Veľmi Vám chcem poďakovať za spoluprácu, Váš čas pre SAS a otvorenosť novinkám. A teším sa na všetko, čo nás čaká od septembra :-)

Vyplnením tejto ANKETY nám pomôžete pre Vás lepšie naplánovať naše Academic aktivity. Ďakujeme.

Prajem Vám krásne letné dni!

Barbora


Rozhovor
Kto tvorí SAS Academic Team? »
Spoznajte šiestich študentov, ktorí prijali ponuku stať sa súčasťou programu Academic a svoj voľný čas trávia stretnutiami v SAS-e a prípravou rôznych aktivít pre univerzity.
Novinky
Prvé školenie pre študentov »
V pondelok 11. júna sa v našej školiacej miestnosti konalo celodenné školenie pre študentov z rôznych fakúlt. Prišli, aby sa zdokonalili v SAS Enterprise Mineri.
Neprehliadnite
Čaká Vás písanie záverečnej práce? Využite pri nej SAS! »
Viete o tom, že SAS zdarma poskytuje softvér počas doby realizácie výskumného projektu, ŠVOČ, bakalárskej, diplomovej alebo dizertačnej práce? K jeho získaniu stačí vyplniť tento krátky dotazník. A máte SAS doma :-)

Tipy a triky pre používanie SAS Enterprise Guide »
SAS Enterprise Guide je jednou z najpoužívanejších SAS aplikácií. Vývoj prináša neustále novinky a vylepšienia v nových verziách. Používateľ má často problém nájsť, či práve jeho otázky pri používaní sú v tej ktorej verzii vyriešené alebo nie.
SAS Bookstore »
Link, na ktorom nájdete množstvo kníh, ktoré vieme doobjednať do našej SAS knižnice a následne Vám ich zapožičať na akademické účely. Ak by sa Vám zišla nejaká z uvedených publikácií, kontaktujte nás na academic@svk.sas.com.
Súťaž

Poznáme víťaza!
Účastníkov SAS Fóra najviac zaujal poster študentky Anny Olšiakovej z Fakulty managementu UK v Bratislave...
Prečítajte si
Nový blog Hanky Petríkovej »
Konverzácia na sociálnych sieťach predpovedá nezamestnanosť »
Pár riadkov o konferencii SAS Global Forum - očami výhercov :-) »
YouTube
Nové video na tému Analytika »


Support
Navštívte
SAS Acedmic Newsletter archív »
SAS Worldwide »
SAS na Slovensku »
SAS v Čechách »
SAS Customer Support Center »
Váše námety na skvalitnenie budúcich vydaní posielajte na
academic@svk.sas.com.
 


To contact SAS via postal mail: SAS, SAS Campus Drive, Cary NC 27513 USA. ATTN: Legal Division/Privacy Manager.

Mená výrobkov alebo služieb SAS a SAS Institute Inc. sú registrovanými obchodnými značkami alebo obchodnými značkami SAS Institute Inc. v USA a iných krajinách. ® označuje registráciu v USA. Ostatné mená značiek a produktov sú registrovanými obchodnými značkami alebo značkami k nim patriacich spoločností.

Copyright © SAS Institute Inc., SAS Campus Drive, Cary, North Carolina 27513, USA. Všetky práva vyhradené.