Choose your SAS Journey

Wiedza ekspercka dostępna od ręki

SAS pozwala wykonywać działania, które mogą wydawać się niemożliwe. Chcesz się przekonać? Wybierz kierunek i wyrusz w podróż z SAS.

Nasi eksperci przygotowali dedykowane ścieżki rozwoju kompetencji zawierające cenne porady, przydatne techniki oraz najlepsze praktyki adekwatne do Twoich indywidualnych potrzeb. Skorzystaj z bezpłatnych kursów, które prezentują złożone zagadnienia w bezpośredni i zrozumiały sposób - bez technicznego żargonu.

Zasoby opracowane w formie intuicyjnych kroków będą regularnie pojawiać się w Twojej skrzynce. Skorzystaj z okazji, aby razem z SAS odkrywać nowe horyzonty.

Choose Your SAS Journey – jak to działa?

Wybierz ścieżkę, która najbardziej Ci pasuje

Zostań SAS Data Ninja

SAS specjalizuje się w wydobywaniu wiedzy z danych. Bez względu na to, na jakim etapie przygody z analizą danych jesteś, mamy dla Ciebie wiele przydatnych informacji i wskazówek, które pomogą Ci zostać prawdziwym Data Ninja.

Dowiedz się więcej

Przyspiesz adopcję SAS Viya

Viya to nowa platforma SAS, która prezentuje nowe oblicze analityki. Dobrze jest wiedzieć od czego zacząć, aby w pełni wykorzystać jej potencjał.

Dowiedz się więcej

Zostań Viya Admin Superhero

Jeśli jesteś specjalistą IT i zajmujesz się administracją lub architekturą SAS Viya, ten kurs jest dla Ciebie. W mgnieniu oka zdobędziesz wiedzę i doświadczenie, aby zostać superbohaterem w Twojej organizacji!

Dowiedz się więcej

Sztuka Wizualizacji Danych

Jeśli chcesz zamieniać dane w wiedzę oraz efektywnie dzielić się spostrzeżeniami, które będą miały wpływ na rozwój Twojej firmy, to jest program dla Ciebie.

Dowiedz się więcej

Next Gen AML i Monitorowanie Transakcji

Jeśli jesteś managerem, analitykiem lub ekspertem w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy (AML), to jesteś odpowiedzialny za strategie, które pozwolą Twojej firmie być zawsze dwa kroki przed fraudsterami.

Dowiedz się więcej

Zestaw startowy SAS

Niezależnie od tego, czy jesteś nowym użytkownikiem, czy właśnie odświeżasz swoje SAS-owe umiejętności, masz przed sobą więcej niż jedną drogę rozwoju.

Dowiedz się więcej

Unmasking Fraudsters in Banking

Jeśli jesteś managerem, śledczym, analitykiem lub specjalistą data science i zajmujesz się wykrywaniem nadużyć, dołącz do programu, aby poznać efektywne sposoby walki z fraudsterami i nowymi typami fraudów.

Dowiedz się więcej

Data Scientist Fast Track

Czy jesteś początkującym specjalistą data science? Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak możesz wykorzystać swoje umiejętności w pracy z narzędziami SAS? Zarejestruj się na kurs!

Dowiedz się więcej

The Agile SAS Environment with DevOps

Jeśli programiści w Twojej organizacji korzystają z SAS i macie wdrożona strategię DevOps, ta podróż jest dla Ciebie.

Dowiedz się więcej

Risk Lab Evolution

Jak wykorzystać Machine Learning i AI w procesach decyzyjnych i compliance – polecamy przewodnik dla analityków i ekspertów od zarządzania ryzykiem kredytowym.

Dowiedz się więcej

Uwaga: Wszystkie materiały są udostępniane w języku angielskim.

*
*
*
*
 Fast Track your Viya Adoption
 Become a SAS Data Ninja
 Become a SAS Viya Admin Superhero
 The Art of Data Visualization
 Next Gen AML & Transaction Monitoring
 SAS Starter Kit
 Unmasking Banking Fraudsters
 Data Scientist Fast Track
 The Agile SAS Environment with DevOps
 Risk Lab Evolution
 
 

We will be adding more journeys over the next weeks and months, so check back regularly.

IMPORTANT NOTE: While the vast majority of content in this journey is completely free, some of the recommended e-Learning training courses have a cost associated. All of these e-Learning courses are, however, available completely for FREE for a period of 7 days when you sign up for a trial of the SAS Learning Subscription.

Please note that a SAS Profile may only sign up for the Learning Subscription trial once. If your trial has already expired, you will receive the following message when trying to sign up again, “We're sorry. Your license period has expired and the activation code is no longer valid.”.