Планування попиту та пропозиції

Досягніть прибутковості, задовольняючи омніканальний попит споживачів, не створюючи надмірного або недостатнього запасу.

Як SAS забезпечує планування попиту та пропозиції

SAS забезпечує високоавтоматизоване, повністю інтегроване рішення планування попиту та пропозиції, яке усуває традиційні бар’єри між етапами планування, перетворюючи планування на безперервний, гнучкий процес.

Коротко-, середньо- або довгострокове прогнозування

  • Автоматично створюйте статистично керовані, зважені консенсус-прогнози.
  • Відстежуйте ефективність прогнозу, щоб оцінити додану або втрачену вартість на кожному кроці.
  • Створюйте моделі, що відображають ділові реалії вашого бізнесу, використовуючи прогнозування часових рядів.

Зондування та формування попиту

  • Застосовуйте візуальний аналіз попиту, щоб виявити закономірності та генерувати ідеї, пов’язані з продажами, поставками, цінами, акціями тощо.
  • Оцінюйте історію продажів і плануйте наступні кроки, як то впровадження нових продуктів, локацій або каналів, за допомогою інструменту аналізу сценаріїв «що якщо».
  • Використовуйте багаторівневий причинно-наслідковий аналіз для визначення впливу збутових та маркетингових стратегій на споживчий попит.

Оптимізація запасів

  • Оцінюйте майже в реальному часі динаміку попиту та пропозиції, щоб уникнути недостатніх або надмірних запасів.
  • Розраховуйте оптимальну політику управління запасами, використовуючи оптимізацію ешелонованого постачання за допомогою найсучаснішого моделювання.
  • Використовуйте прогнозне моделювання та аналіз «що якщо», щоб визначити як різні змінні впливатимуть на баланс попиту та пропозиції.

Дізнайтеся, як рішення SAS для планування попиту та пропозиції використовують машинне навчання, автоматизацію та оптимізацію, щоб допомогти вам забезпечити необхідний запас потрібного продукту і задовольнити попит за всіма каналами.

Чому для планування попиту та пропозиції варто звернутися саме до SAS?

Забезпечує точність загальних і детальних прогнозів, яким можна довіряти. Дає можливість співпрацювати з постачальниками щодо планування акцій та змін цін. Дозволяє уникати збитків через втрачені продажі, відсутність продукту на складі та упущену вигоду, що виникають внаслідок неточних прогнозів.

Точніші прогнози

Створюйте моделі та вираховуйте прогнози стосовно всіх товарів та локацій за допомогою запатентованого механізму статистичного прогнозування, який використовує передові прогностичні методи.

Оптимізуйте запаси та зменшуйте випадки відсутності товару на складі

Використовуйте аналітику, щоб направляти товар туди, де це найбільше потрібно для задоволення попиту споживачів, одночасно керуючи загальними витратами утримання запасів.

Прогнозування без здогадок

Використовуйте моделі прогнозування роздрібної торгівлі, що включають основні тенденції, сезонність, рекламні акції тощо. Автоматизоване довгострокове прогнозування вибере модель з найкращою відповідністю окремим часовим рядам.

Супутні товари та рішення

Back to Top