SAS® FORUM
POLSKA 2018

21 maja 2018
Hotel Hilton, Warszawa

Red Gradient with Radiance Illustration

Rejestracja na SAS Forum 2018 jest już zamknięta.

W przypadku zainteresowania konferencją, zachęcamy do rejestracji na transmisję online sesji plenarnej! Będzie to niepowtarzalna okazja,
by uczestniczyć w prezentacjach poświęconych wykorzystaniu analityki w wielu ciekawych obszarach.

• Warunkiem rozpatrzenia zgłoszenia na transmisję jest wypełnienie formularza rejestracyjnego.
• W przypadku pozytywnego rozpatrzenia, potwierdzenie rejestracji zostanie przesłane na podany przez Zgłaszającego adres e-mail.
• Udział w transmisji online jest bezpłatny.Rejestracja na to wydarzenie jest już zamknięta.  

 
*
*
*
*
 
*
 

Administratorem Twoich danych osobowych jest SAS Institute Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gdańskiej 27/31, 01-633 w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora jakim jest organizacja wydarzeń i konferencji związana z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług. Przysługuje Ci prawo do dostępu do treści danych, sprostowania danych, usunięcia danych, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych. Zwracamy się z prośbą do tych wszystkich z Państwa, którzy jeszcze tego nie zrobili o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie komunikacji elektronicznej od SAS, poprzez zaznaczenie odpowiednich pól poniżej. Pozostańmy w kontakcie!

 
  Yes, I would like to receive occasional emails from SAS Institute Inc. and its affiliates about SAS products and services. I understand that I can withdraw my consent at any time by clicking the opt-out link in the emails.
*
  Oświadczam, iż zostałem poinformowany, zgodnie z art. 24 ustawy z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z dnia 2002, nr 101, poz. 926 tj., ze zm.), że administratorem przekazywanych danych osobowych jest SAS Institute Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gdańskiej 27/31, 01-633 w Warszawie, Polska. Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe udostępniane są odbiorcy danych - spółce SAS Institute Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Mam świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich aktualizacji oraz wycofania udzielonej zgody na ich przetwarzanie.
 
 

 

Back to Top