Vážení obchodní přátelé,

neuběhl ještě ani rok a já už tu pro Vás mám další inspirativní příležitost k setkání s významnými osobnostmi, zajímavými tématy, inovacemi a novinkami a také neméně zajímavými zkušenostmi.

Připravte se. Přichází budoucnost. A my Vám v ní držíme místo!

Nahlédnout do budoucnosti můžete již ve středu 16. února 2011 v Hotelu Carlo IV. Boscolo na Praze 1, kde se, stejně jako minule, bude konference SAS FORUM PRAHA 2011 konat.

Jaký program Vás čeká?

I tentokrát pro Vás máme dopolední panelovou diskusi, ke které se připojí špičkoví čeští ekonomové a významné osobnosti českého podnikatelského prostředí.

Mezi jinými se můžete těšit na Zdeňka Tůmu, bývalého guvernéra ČNB, Tomáše Sedláčka, hlavního makroekonomického stratéga ČSOB, Jakuba Strnada, generálního ředitele pojišťovny Allianz, náměstka České spořitelny Jiřího Škorvagu, Davida Ondračku, generálního ředitele Transparency International či Ondřeje Tomase, generálního ředitele GfK, který představí výsledky unikátního průzkumu, který vznikne pro konferenci SAS FORUM PRAHA 2011. Diskusi, ve které se budeme společně zamýšlet nad tím, kde hledat cesty pro RŮST firem a které cesty jsou nejefektivnější, bude opět řídit vynikající moderátor Martin Veselovský. Téma růstu velmi úzce propojíme s oblastí, která představuje pro růst velkou příležitost – detekce podvodů.

V odpolední části Vám nabídneme čtyři paralelní odborné sekce. První z nich se zaměří na zákazníka. Jak jej efektivně řídit a jak hodnotit vztahy, jak využívat prediktivních modelů, jak si poradit s novými trendy apod. Druhá sekce se zaměří na trendy a novinky v řešení společnosti SAS. Těšit se můžete především na stále diskutovanější témata, kterými jsou například detekce podvodů či efektivní plánování budoucnosti. Sekce IT se zaměří na to, jak může IT oddělení lépe podporovat byznys společnosti díky novým možnostem a zkušenostem. Čtyřlístek odpoledních sekcí uzavírá akademická sekce pro vysoké školy.

A nakonec ještě jeden malý dárek – pokud se konference zúčastníte získáte od nás předplatné informační služby EURO 24.

Těšíme se na setkání s Vámi a nezapomeňte – držíme Vám místo!

Petra Lavickova

Petra Lávičková
Marketing & PR Manager
SAS ČR