Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na další ročník SAS CI Marketing Roadshow 2011, tentokrát v novém kabátě.

Spojili jsme se s dalšími profesionály ve svém oboru a společně s agenturou ConPro Conference pro Vás chystáme odbornou marketingovou konferenci.

Mezi hlavní témata bude patřit:

  • Efektivní marketingové investice v době krize
  • Customer Intelligence – nepostradatelný partner marketingu
  • Sociální sítě, analýza a nové trendy
  • Znalost Vašeho zákazníka musí stát na pevných základech! Segmentace zákazníků - úspěch zaručen!
  • Analytika a význam dat, data quality
  • Jak zautomatizovat přímou komunikaci a vytěžit z ní maximum?
  • Věrnostní programy - i vy jste „věrným" členem?
  • Internet všem změnil život! Budete první, kdo přizpůsobí i CRM? Na tahu je zákazník!

Celou akci bude moderovat Petr Kamenický, zástupce šéfredaktora měsíčníku Strategie, šéfredaktor časopisů SRetail a SGastro, Mladá fronta, a.s.

Po konferenci bude následovat další v řadě setkání Marketingového institutu. Tentokrát se bude na setkání prezentovat výzkum, který vznikl ve spolupráci se společností Millward Brown. Výzkum mapuje stav marketingu v ČR. Odpovíme tak na spekulace, jaké firmy mají u nás marketingová oddělení, čemu se oddělení věnují, jaký mají vliv, či kam jsou organizačně začleněné. Následovat bude panelová diskuse nad výsledky průzkumu za účasti zástupců marketérů, průzkumníků, manažerů i konzultantů. Tomáš Poucha, zakladatel Marketingového Institutu  dále dodává: " V únoru, při představení našeho institutu veřejnosti, jsme slíbili prezentaci výsledků průzkumu na počátek června. Nakonec jsme se rozhodli připojit tuto událost ke konferenci CI Marketing Roadshow. Jedná se tradičně o kvalitní akci, na které bude velké množství odborníků, a proto nám přišlo nejjednodušší se připojit, než pořádat vlastní konferenci, kterých je v poslední době možná víc, než je zdrávo."

Těšíme se na setkání s Vámi.

Petra Lávičková
Marketing & PR Manager, SAS Česká republika

Registrace