ACADEMIC / Pedagógovia

Urobte správne rozhodnutie a investujte do softvéru, ktorý vašim študentom zabezpečí úspešnú budúcnosť

Pedagógovia

SAS® Enterprise Guide® je grafické, užívateľsky prívetivé (klikacie) rozhranie softvéru SAS, s ktorého pomocou preniknete ľahko a rýchlo do tajov analytických nástrojov SAS, bez toho, aby ste museli napísať jediný riadok programovacieho kódu. Pozrite si tutoriál Getting Started with SAS Enterprise Guide.

SAS® Enterprise Miner® je široko používaným riešením na oblasť hĺbkovej analýzy údajov dostupným na trhu. Buduje modely s interaktívnym grafickým používateľským rozhraním, ktoré zjednodušuje vizualizáciu aktivít hĺbkovej analýzy a výsledkov.

Ponuka školení

Cena jednodňového intenzívneho školenia pre pedagógov a vedeckých pracovníkov je 160 €. Školenie sa bude realizovať v prípade prihlásenia minimálneho počtu 4 účastníkov. Cena je uvedená na jedného účastníka v EUR bez DPH. V prípade záujmu o SAS školenia napíšte na academic@svk.sas.com.

  • Zakúpte si slovenské publikácie o SAS-e. Odporúčané knihy pre pedagóg nájdete v SAS Bookstore.
  • Zdieľajte svoje technické znalosti, inšpirujte sa, komunikujte s ostatnými používateľmi softvéru SAS z celého sveta cez medzinárodné online skupiny SAS® community a SAS Professionals.
  • Informácie o licenciách na akademické účely nájdete tu.