ACADEMIC / SAS Academic Newsletter

Novinka: SAS Academic Newsletter

Academic NewsletterPrinášame aktuálne informácie pre pedagógov, študentov a vedeckých pracovníkov o najnovších riešeniach, ponúkaných školeniach, zaujímavých súťažiach – zadarmo a priamo do mailovej schránky.

  • SAS Academic Newsletter Marec 2013 - v tomto vydaní sa dozviete, kto vyhral súťaž o najlepšiu študentskú prácu a vycestuje do San Francisca, spoznáte tiež aktuálnu zostavu Academic Teamu a okrem iného si môžete aj zasúťažiť.

    SAS Academic Newsletter Január 2013 - prečítajte si o tom, ako náš kolega vyučoval na Fakulte managementu, aké školenia sme pre Vás na rok 2013 naplánovali a ako ste odpovedali v našej ankete.

  • SAS Academic Newsletter Október 2012 – získajte najnovšie informácie o Academic aktivitách, zapojte sa do novej súťaže a neprehliadnite viacero tipov na vylepšenie výučby.

  • SAS Academic Newsletter Jún 2012 – spoznajte študentov zapojených do SAS Academic Teamu, víťazku súťaže o najlepší poster a ďalšie Academic novinky.

  • SAS Academic Newsletter Marec 2012 – prečítajte si o našich najnovších Academic aktivitách a nenechajte si ujsť ani rozhovor s Mgr. Martinom Řezáčom, Ph.D. z Ústavu matematiky a štatistiky Prírodovedeckej fakulty MU v Brne.

  • SAS Academic Newsletter December 2011 – v decembrovom vydaní SAS Academic newslettra sa dočítate o stretnutí pedagógov a vedeckých pracovníkov, návšteve Fakulty hospodárskej informatiky EU a Fakulty ekonomiky a manažmentu SPU.

  • SAS Academic Newsletter September 2011 – prvé číslo SAS Academic newslettra, v ktorom sa dočítate o novej webstránke Academic-u, súťaži o najlepšiu študentskú prácu, plánovaných školeniach a iných novinkách spoločnosti SAS Slovakia.