SAS® Visual Analytics

Lepšia vizualizácia dát. Ľahká analytika.
Objavte nový svet plný príležitostí.

SAS Visual Analytis screenshots

Mobilné BI: Získajte Power to Know® za pochodu

Potreba odpovedať na otázky a robiť rozhodnutia nezmizne len preto, že ste vybehli z kancelárie. Manažéri na všetkých úrovniach firmy si teraz môžu kedykoľvek a kdekoľvek zobraziť informácie a údaje dôležité pre ich rozhodovanie na svojich iPadoch alebo tabletoch s operačným systémom Android a pracovať s nimi.

Reports displayed on an iPad and an Android tablet

Informácie na požiadanie. Bez čakania

Nemusíte už viac opakovať: „Pozriem sa na to a dám vám vedieť“, ale využite možnosti SAS Analytics, ktoré máte na dosah. Mobilná aplikácia – dostupná na stiahnutie z Apple’s iTunes store a Google Play – vám umožní spojiť sa so servermi, navigovať v štruktúre adresárov a jednoducho si stiahnuť vybrané reporty bez cudzej pomoci. Okamžitý prístup k aktuálnym, relevantným informáciám znamená rýchlejšie rozhodovacie cykly a neprerušované pracovné toky. Keďže najdôležitejšie informácie máte stále po ruke, nemusíte potrebné rozhodnutia odkladať na neskôr.

Demo: Vyskúšajte

Mobile collaboration capabilities

Predvídajte. Komunikujte. Spolupracujte

Podeľte sa o svoje názory. Klaďte otázky. Predkladajte pripomienky. Ľahko použiteľné možnosti spolupráce pomáhajú výmene názorov a súčasne vám šetria drahocenný čas. Môžete komentovať reporty a e-mailovať ich kolegom na vyjadrenie.

Demo: Vyskúšajte

Library of reports in SAS Mobile BI

Mobile Tethering – pupočná šnúra vašich informácií

Ani v súčasnom poprepájanom a bezdrôtovom svete nemáte zaručený prístup k internetu. Preto ponúkame funkciu Mobile Tethering ako možnosť riadenú IT, aby ste mohli preskúmať reporty a vizualizácie a pracovať s nimi kdekoľvek – vrátane miest, kde prístup k internetu nemáte.

Demo: Vyskúšajte

Vlastnosti mobilného BI

Screenshot of a mobile report with comments visible
  • Natívna podpora iPadu a Androidu používa najpopulárnejšie výrazy a funkcie ako „zoom“, „swipe“, atď. s cieľom optimalizácie jednoduchosti používania a zapojenia užívateľov.
  • Flexibilné layouty umožňujú vytvárať obsah prispôsobený rôznym biznis potrebám.
  • Vizualizácia prepojených dát vo viacerých grafoch umožňuje filtrovanie alebo grafické zvýrazňovanie súvisiacich údajov. Výber jednej hodnoty v jednom grafe sa prenesie ako filter alebo vizuálny výber do prepojených grafov.
  • Reporty sa dajú na mobilných zariadeniach bezpečne prezerať či už online, alebo offline.
  • Kvôli lepšej a rýchlejšej spolupráci je možné do reportov pridávať rôzne komentáre. Linky s reportami môžu byť spolu s komentármi odosielané emailom.
  • Screenshoty sa dajú komentovať a zdieľať s ostatnými.
  • Hneď po aktualizácii reportu, príde do mobilného zariadenia upozornenie.

Začnite tu