Novinky / Tlačové správy

SAS Slovakia, s. r. o.
Lazaretská 12
811 08 Bratislava 1
Tel: 02 / 5778 0910 - 1
Fax: 02 / 5778 0999
www.sas.com/slovakia

Press Release

Verzia pre tlač Verzia pre tlač

Novinky

 

SAS má nového obchodného riaditeľa

Bratislava, Slovensko  (16 Aug. 2012)  – Jozef Benčík sa stal novým obchodným riaditeľom konzultačnej a softvérovej spoločnosti SAS Slovakia.

Jozef Benčík 
Jozef Benčík 
obchodný riaditeľ
SAS Slovakia

Na nové miesto prichádza z firmy Hewlett-Packard, kde sa vyše desať rokov venoval predaju technologických a podnikových služieb predovšetkým pre finančný sektor a pre verejnú správu.

Jozef Benčík zasvätil IT odvetviu celú svoju doterajšiu kariéru. Pred nástupom do HP viedol spoločnosť Service Partner, predtým bol technickým riaditeľom Bull Slovakia a obchodným manažérom firmy Z-Micron.

Nový obchodný riaditeľ SAS-u je absolventom Ekonomickej univerzity v Bratislave. Okrem toho študoval na Universidad de Sarriko v Španielsku a má za sebou viaceré vzdelávacie tréningy a kurzy z oblasti líderstva, manažmentu a obchodu.

O SAS-e

SAS je popredným poskytovateľom riešení v oblasti biznis analytiky a odborných služieb. SAS, ktorý má viac ako 13 000 zamestnancov vo viac ako 400 pobočkách v 56 štátoch sveta, využíva celosvetovo viac ako 60 000 organizácií pre zlepšenie svojej výkonnosti pomocou spracovania obrovských objemov údajov, čo vedie napr. k rýchlejším a presnejším strategickým podnikateľským rozhodnutiam, ziskovejším vzťahom so zákazníkmi a dodávateľmi a dodržiavaniu regulačných požiadaviek. Od roku 1976 dáva SAS svojím zákazníkom na celom svete THE POWER TO KNOW®. Na Slovensku má SAS svoje zastúpenie od roku 1995 a špecializuje sa hlavne na finančný sektor, telekomunikácie a utility. Medzi najvýznamnejších klientov SAS-u na Slovensku patrí napr.: VÚB, a.s.; UniCredit Bank Slovakia, a.s.; Slovenská Sporiteľňa, a.s.; Prvá Stavebná Sporiteľňa, a.s.; OTP Banka Slovensko, a.s.; Allianz – Slovenská poisťovňa, a.s.; Union poisťovňa, a.s; Slovak Telekom, a.s.; U.S.Steel Košice, s.r.o. a iné. Viac informácií nájdete na ;www.sas.com/slovakia.

Späť na SAS Tlačové správy

Copyright © SAS Institute Inc. All Rights Reserved.

KONTAKT ZA SAS: