Novinky / E-Newsletters

Novinky

 

SAS Slovakia Newsletter

Máte záujem o aktuálne informácie o našich zákazníkoch, najnovších riešeniach, ponúkaných školeniach, rady a tipy technickej podpory, novinky zo života našej spoločnosti? V tom prípade čítajte elektronický dvojmesačník SAS Slovakia Newsletter. Je určený nielen používateľom nášho softvéru, ale aj všetkým, ktorých zaujímajú novinky z oblasti business analytics.

Ak máte záujem pravidelne dostávať newsletter do Vašej e-mailovej schránky, napíšte nám, prosím.

Zároveň Vás chceme upozorniť, že je možne zaregistrovať sa aj na odoberanie anglicky písaných newslettrov podľa rôznych oblastí – business a technického zamerania a podľa priemyselného odvetvia.

O SAS-e

SAS je popredným svetovým dodávateľom riešení pre business intelligence, analytiku a služby. Poskytuje komplexný pohľad na strategické činnosti organizácie. Je jediným dodávateľom v tejto oblasti, ktorý kompletne a úspešne integruje technológie pre vytváranie dátových skladov, analytické nástroje a aplikácie business intelligence s cieľom získať kvalitné znalosti z veľkých objemov dát. SAS využíva celosvetovo viac ako 44 000 organizácií, má viac ako 10 000 zamestnancov vo viac ako 400 pobočkách v 110 štátoch sveta.SAS prináša svojím zákazníkom od roku 1976 The Power to Know®.

Späť na SAS Tlačové správy