SAS Slovakia Newsletter / Rozhovor

Tá, ktorú uvidíte ako prvú, keď prídete k nám

Rozhovor s Paulínou Vráblikovou

Máš z nás všetkých všetkých najväčšiu kanceláriu, no na druhej strane musíš mať v nej vždy upratané :-). Nemenila by si niekedy?
Nikdy som si to vlastne ani neuvedomila, že mám kanceláriu :-). Je fajn pracovať v otvorenom, tak veľkom a okrem toho príjemnom priestore. No napriek tomu, že mám možnosť každé ráno stretnúť všetkých kolegov, privítať návštevy počas celého dňa a spoznať účastníkov školení – teda byť tak povediac v centre diana – som tu často aj sama. No na recepcii to mám rada. 
A keď mi niekedy prebleskne hlavou myšlienka, mať tak svoju kanceláriu, na ktorej by som za sebou zatvorila  dvere, tak si hneď uvedomím, že tu v SASe máme na kanceláriách presklené dvere, takže odpoveď je skôr nie. Sme tu všetci na tom, dá sa povedať, rovnako :-).

O ženách sa vraví, že vedia robiť naraz viac vecí, pri Tvojej práci to musi platiť dvojnásobne. Dá sa na to zvyknúť?
Dá a dokonca aj s úsmevom :-). Moja práca je tak rozmanitá a pestrá, častokrát sa naozaj stane, že je treba byt veľmi flexibilný a dobre si vedieť manažovať čas. Na situácie typu – zvoní pevná linka, ja však práve telefonujem zo služobného mobilu a okrem toho niekto čaká pri stole s požiadavkou na mňa – na toto som si už zvykla a nemyslím, že by ma niečo dokázalo prekvapiť. Hoci nikdy nehovor nikdy ;-).

Prezraď niečo zábavné, s čím sa na recepcii stretávaš.
Zažila som kopec úsmevných situácií – najťažšie sa prehovárajú podomoví predajcovia kníh a oštiepkov. Nerozumejú, že vo firme sú ľudia zaneprázdnení a naozaj nemajú záujem o spomínané výrobky, a tiež sa ťažko vysvetľuje znepokojeným telefonujúcim postarším občanom v pondelkové rána, po nedeľných diskusných politických reláciách, že sa nedovolali do centrály politickej strany SaS, ale do softvérovej spoločnosti SAS Slovakia a že na pána Sulíka nemám naozaj kontakt a neviem ich na neho ani prepojiť :-). 

Si v SASe už takmer dva roky, čím si Ťa získal?
Získal si ma príjemným pracovným prostredím. Mám pocit, že sú tu ľudia, ktorí milujú svoju prácu a robia ju dobre.

(pýtala sa Katka Šušaníková)