SAS Slovakia Newsletter / SAS Golf Cup 2012

SAS Golf Cup 2012

20. mája sa v golfovom klube Telč uskutočnil 9. ročník tradičného SAS Golf Cupu.

SAS v Čechách i na Slovensku organizuje už tradične na jar golfový turnaj pre svojich zákazníkov. Tento rok bol okorenený športovým adrenalínom už od soboty, kedy už väčšina slovenských golfistov prišla do pomerne vzdialeného Telču, aby si pozrela semifinálový zápas SVK-CZE v hokeji. Po fantastickom víťaznom večeri sa mohol začať v nedeľu turnaj.
Slováci boli opäť v menšine na súpiske, no i tento rok obsadili pekné miesta. Kraľovali hneď v dvoch z troch kategóri.
A súčasne sme mali víťaza i v súťaži puttovania :-) - mladú nádejnú hviezdu golfu, Matúška Kudláča.
1. miesto v HCP kategórii 26,5 - 36 ukoristil Erich Gaďo z SPP
V kategóríi 37 - 54 vyhral 3. miesto Štefan Panenka zo Slovenskej Sporiteľne a 2. miesto Branislav Adamovič z Kooperatívy.