SAS Academic Newsletter / Školenia pre študentov

Dva októbrové piatky patrili školeniam pre študentov

Obe školenia boli zamerané na SAS Enterprise Miner, nakoľko skúsenosti s týmto nástrojom sú často podmienkou pre prijatie do pracovného pomeru.

Po úspešnom prvom školení, ktoré sa konalo v júni, sme sa rozhodli ponúknuť študentom jeho pokračovanie v podobe poldňového školenia v piatok 12. októbra 2012. O týždeň na to, 19. októbra 2012, k nám prišlo aj ďalších 13 študentov zo 6 fakúlt, ktorí sa tiež rozhodli dozvedieť viac o SAS Enterprise Mineri.

Školiteľom oboch školení bol SAS konzultant Michal Mátuš, ktorý študentom priblížil základné princípy, metódy a postupy pri prediktívnom modelovaní a segmentácií. Každý účastník na záver získal aj certifikát o absolvovaní daného školenia.

Viac Vám o priebehu školenia prezradia fotografie na Facebooku.

Dva októbrové piatky patrili školeniam pre študentov Dva októbrové piatky patrili školeniam pre študentov Dva októbrové piatky patrili školeniam pre študentov 

Prečo takéto školenie?

Vychádzame v ústrety študentom, ktorí chcú ovládať SAS a o svoje znalosti sa radi podelia ďalej. S nápadom na takéto školenia pre študentov prišiel SAS Academic Team - nabudúce Vám predstavíme jeho nových členov.

Prečo SAS Enterprise Miner?

SAS Enterprise Miner je spolu so SAS Enterprise Guidom najvyužívanejší produkt SAS-u nielen celosvetovo, ale i na Slovensku. Preto je veľký predpoklad, že práve absolvovanie takéhoto školenia je mimoriadne pozitívne vnímané budúcimi zamestnávateľmi v životopisoch študentov a absolventov, nakoľko skúsenosti s týmto nástrojom sú často podmienkou pre prijatie do pracovného pomeru.

Máte záujem aj vy o podobné školenia? Dajte nám vedieť!