Zobraziť ako webovú stránku

SAS Slovakia Newsletter SAS
Február 2010 SAS Slovakia  |  Pripísať sa  |  Odhlásiť sa
Milí zákazníci, obchodní partneri, dámy a páni,

takmer všetci sme žili v poslednej dobe olympiádou vo Vancouri; kde sa stretli tí najlepší z najlepších z celého sveta. No niekedy nestačí byť jeden z najlepších - ako napríklad naši hokejisti :(, pokiaľ si na vás nesadne i povestná Šťastena.

Úspech v biznise je založený na množstve faktorov a byť tým najlepším stojí veľa síl, peňazí a času.Tak prečo si nepomôcť? Nevyužiť maximálne efektívne všetko, čím už vaša spoločnosť disponuje a byť tak o krok pred konkurenciou? Šťastena tkvie vo vašich existujúcich dátach. No sami o sebe žiaľ nestačia. Mať ich správne uložené, vyčistené, vedieť ich správne zanalyzovať a zinterpretovať,... To je tajomstvo úspešných.Chceme vám i tento rok byť v totmo nápomocní a prevážiť jazýček váh pre vaše úspešné podnikanie, resp. udržať váš správny trend a posiňovať ho. Sme tu pre vás s tým najlepším, čo máme - 34 ročnými skúsenosťami, najoceňovanejšími analytickými nástrojmi na svete, 15 ročnými znalosťami zo slovenského trhu a silným lokálnym tímom odborných konzultantov.

Katarína Šušaníková
Marketing Manager


Novinky z tlače
Z business consultingu do vedenia spoločnosti »
Od 1. marca 2010 riadi SAS na Slovensku nová výkonná riaditeľka, ktorou sa stala Hana Petríková. Na túto pozíciu nastupuje z pozície riaditeľky oddelenia Business Consultingu.
Spoločne za jeden povraz v biznis analytike  »
Accenture SAS Analytics Group skĺbi rozsiahle znalosti Accenture v jednotlivých odvetviach priemyslu s vedúcim postavením SASu v analytických softvérových riešeniach. 
SAS ocenil OTP Banku Slovensko a VÚB »
SAS každoročne oceňuje svojich najvýznamnejších zákazníkov v regióne Stredná a východná Európa. Pre oblasť Risk Intelligence cenu získal Home Credit International a pre Customer Intelligence Raiffeisenbank. Špeciálnu cenu Inovátor trhu získali VÚB a Česká Spořitelna. Ako prvý zákazník na verzii SAS 9.2 bola odmenená OTP Banka Slovensko.
SAS je podľa Fortune najlepším zamestnávateľom v USA  »
Filozofia Jima Goodnighta, zakladateľa a CEO SASu, je jednoduchá, ale efektívna? zaobchádzajte s ľudmi tak, ako by boli v podnikaní hlavná odlišnosť a oni tou odlišnosťou budú. „Toto ocenenie prináša so sebou fakt, že o prácu v SASe je veľký záujem, čo nám umožňuje vybrať si len tých najlepších, a tak poskytovať našim zákazníkom stále ten najkvalitnejší softvér a služby."
SAS® Real-Time Decision Manager získal ocenenie Produkt roka 2009  »
Magazín Customer Interaction Solution ocenil kvalitu produktu a schopnosť rýchlej návratnosti investícií.
Business Analytics
Business Analytics - nechajme zarábať dáta! »
Zjednodušene povedané, zatiaľ, čo Business Intelligence prináša reaktívnu podporu rozhodovania na základe udalostí z dávnej alebo nedávnej minulosti, Business Analytics pochopením príčin a súvislostí podporuje proaktívne rozhodovanie, t.j. aktívne ovplyvňovanie budúcnosti, napríklad formou optimalizácie produktov, činností, procesov alebo zamedzovaniu výskytu nežiadúcich situácií.
SAS tipy a triky
Rozhovor s Mariánom Kulichom, manažérom technickej podpory »
Je člen lokálneho manažmentu SAS Slovakia. Vedie oddelenie technickej podpory a od polovice roku 2009 má na starosti túto oblasť aj pre ČR. V rozhovore prezradí, čo ho aj po 8 rokoch práce v tejto oblasti napĺňa a kam oddelenie technickej podpory smeruje, na čo sa môžete tešiť a čo už teraz využívať. Marián Kulich.
Bettermanagement.com

 

www.sas.com/offices/europe/slovakia/press/newsletters/SNLoctober2009/customer_experience100_156.jpg Marketing Metrics
50+ Metrics Every Executive Should Master

O dôležitosť merateľnosti marketingu niet už dnes pochýb - nechajte sa inšpirovať najdôležitejšími osvedčenými metrikami, dozviete sa ako ich využívať pre čo najväčšiu návratnosť investícií do marketingu a identifikovať čo najlepšie nové príležitosti pre zisk. Kniha sa vyhýba ťažkej matematike: všetky kalkulácie sa dajú spraviť na papieri. Objednajte si knihu prostredníctvom nás a získate 30% zľavu.

Chcete dostávať do Vašej e-mailovej schránky informácie o konaní webinárov a webcastov na odborné témy, ktoré Vás zaujímajú? Stačí sa prihlásiť na  tomto linku.


Podujatia - poznačte si do kalendára

SAS Customer Intelligence Fórum 2010: 22.apríl 2010, Bratislava
Ste marketingový riaditeľ, špecialista marketingu, CRM manažér, manažér kampaní, produktový alebo segmentový manažér? Fórum má ambíciu predstaviť najnovšie trendy v oblasti optimalizácie marketingových kampaní a nákladov, využívaní nových elektronických kanálov pre podporu marketingu očami skúsených marketérov: Václav Hrubý, vedúci tímu Campaign managementu z Českej Sporiteľne, Tomáš Jindříšek, riaditeľ OgilvyInteractive a David Williams, SAS Customer Intelligence Global Practice.
SAS Global Forum 2010, 11.-14.apríl 2010, Seattle
Srdečne Vás pozývame na SAS Global Forum 2010 – najväčšie stretnutie SAS používateľov na svete, na ktorom sa dozviete najaktuálnejšie novinky z technologického a biznis sveta, ktoré pre Vás SAS chystá. Ak máte záujem o viac informácií, obráťte sa na nás, poskytneme detailnejšie informácie a poradíme ako ušetriť na logistike.
The Premier Business Leadership Series, 21.-23.jún 2010, Berlín
Ste riadiaci pracovník a zaujíma vás, ako získať čo najlepšiu návratnosť vašich investícií do vašej organizácie? Zúčastnite sa Premier Business Leadership Series a rozhodne si odnesiete praktické poznatky, ktoré môžu zlepšiť spôsob vášho podnikania. Thomas Davenport, Madeleine Albright, Thorton May a iní sa s vami podelia o svoje skúsenosti. Kontaktujte nás.
Podujatia - uskutočnilo sa
SAS Fórum 2010 inšpirovalo k tomu, ako robiť biznis inak »
Poznanie inšpiruje. To bol hlavný odkaz konferencie, na ktorej sa 20. januára v Prahe stretlo 350 českých a slovenských manažérov prevažne z bankovníctva, poisťovníctva a telekomunikácií. Vystúpili i poprední ekonómovia a manažéri, medzi ktorými nechýbali Elena Kohútiková, zástupkyňa generálneho riaditeľa VÚB a Tomáš Sedláček, hlavný makroekonomický stratég ČSOB.
Školenia
Plán školení na marec-máj 2010
Plánované školenia na marec - máj 2010 sú nasledovné. V prípade Vašich otázok, kontaktujte nás prosím.
Akademická iniciatíva
Univerzity a vysoké školy na SAS Fóre 2010 »
Medzi analytickými metódami, ktoré v prácach akademikov rezonovali, boli predovšetkým metódy modelovania s využitím regresie a viacrozmerných štatistických metód predovšetkým v interaktívnych rozhraniach aplikácií SAS Enterprise Miner a SAS Enterprise Guide. 
SAS Credit Scoring pre akademickú obec - čo je nové? »
V nadväznosti na decembrový newsletter a správu v ňom, Vás radi informujeme, že druhou univerzitou, po EUBA, je Univerzita Komenského – Fakulta Managementu, ktorá aktuálne zaradí v roku 2010 do praktických vyučovaných predmetov aj využívanie SAS Credit Scoringu s orientáciou na tvorbu skórovacích kariet. 
Support
Navštívte
SAS Newsletter archív »
SAS Worldwide »
SAS na Slovensku »
SAS v Čechách »
SAS Customer Support Center »
 
Nového adresáta môžete prihlásiť na adrese
svk.feedback@svk.sas.com.
 
Váše námety na skvalitnenie budúcich vydaní posielajte na
svk.feedback@svk.sas.com.
 
Ak si neželáte dostávať každý mesiac tento e-mail, napíšte nám na
svk.unsubscribe@svk.sas.com


To contact SAS via postal mail: SAS, SAS Campus Drive, Cary NC 27513 USA. ATTN: Legal Division/Privacy Manager.

Mená výrobkov alebo služieb SAS a SAS Institute Inc. sú registrovanými obchodnými značkami alebo obchodnými značkami SAS Institute Inc. v USA a iných krajinách. ® označuje registráciu v USA. Ostatné mená značiek a produktov sú registrovanými obchodnými značkami alebo značkami k nim patriacich spoločností.

Copyright © SAS Institute Inc., SAS Campus Drive, Cary, North Carolina 27513, USA. Všetky práva vyhradené.