Zobraziť ako webovú stránku

SAS Academic Newsletter SAS
Marec 2013 SAS Slovakia  |  Pripísať sa  |  Odhlásiť sa
facebook youtube
Milí čitatelia,

prešli dva mesiace a ja som tu opäť s newlettrom plným aktuálnych informácií. Či ste študenti, či pedagógovia, verím, že si ho radi prečítate. Mám pre Vás aj čerstvú informáciu o novom SAS produkte, ktorý sme uviedli na slovenský trh pred pár dňami. Ide o SAS® Visual Analytics, ktorý dokonale spája analytiku, reporting a vizualizáciu. Viac sa o ňom dozviete na stránke www.sas.com/slovakia/va. Keďže viem, že radi súťažíte, mám pre Vás tentoraz aj súťažnú otázku:

  • Pozrite sa na Youtube a napíšte mi, čo presvedčilo jedného z našich zákazníkov, aby si tento nový produkt zakúpil (stačí spomenúť hlavné dôvody). Správnu odpoveď a mená výhercov zverejníme na Facebooku po Veľkej noci. Traja vyžrebovaní šťastlivci získajú milé SAS darčeky. :-) Vaše odpovede píšte do štvrtka 4. 4. 2013 na barbora.okruhlanska@sas.com s predmetom „sutaz VA“.

Prežite pekné veľkonočné sviatky!


Novinky
Dvere do Academic Teamu sú otvorené »
Spoznajte piatich študentov, ktorí prijali ponuku stať sa súčasťou programu Academic a svoj voľný čas trávia stretnutiami v SAS-e a prípravou rôznych aktivít pre univerzity. Pridajte sa k nim!
Máme za sebou ďalšie školenia pre študentov »
Vo februári aj v marci sa u nás v SAS-e opäť školilo. Dokonca sme odštartovali nové dvojdenné školenie pre študentov - Programovanie v SAS-e.
Opäť sme oceňovali najšikovnejších študentov »
Certifikáty sme odovzdali študentom na Fakulte managementu Univerzity Komenského v Bratislave a na Fakulte ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre.
Job pre Teba
Pošli nám svoje CV »
Si študent alebo čerstvý absolvent a hľadáš prácu? Je tvoj dream job práca so SAS-om? Pošli nám svoje CV čím skôr.
Súťaž

Kto pôjde do San Francisca?
Tento rok prvé miesto v sútaži o najlepšiu prácu patrí absolventovi Fakulty hospodárskej informatiky EU – Jurajovi Repíkovi. Gratulujeme!

Budúci rok sa konferencia SAS Global Forum plánuje na koniec marca 2014 a to vo Washingtone, hlavnom meste Spojených štátov. Nenechajte si ujsť príležitosť byť tam – tvorte svoje práce v SAS-e a prihláste sa s nimi od zimného semestra do našej súťaže.

Odporúčame
Výučba »
Získajte zadarmo skriptá, prezentácie, cvičná dáta a cvičenia, ktoré slúžia na výučbu predmetov v SAS-e alebo na interné školenia akademických pracovníkov. Pozrite si zoznam dostupných materiálov a pošlite nám názvy tých, ktoré Vám máme zaslať.
E-learning kurzy »
Máte licenciu Educational Analytical Suite (EAS)? Využívajte e-learning kurzy, ktoré slúžia na výučbu a to bez ďalších poplatkov. Vyberte si z ponuky a v prípade záujmu nás kontaktujte.
Publikácie »
Využite možnosť zapožičania si kníh z našej SAS knižnice. Zoznam kníh radi doplníme o tituly, ktoré Vás zaujímajú a radi by ste ich mali k dispozícii zadarmo.
Support
Navštívte
SAS Acedmic Newsletter archív »
SAS Worldwide »
SAS na Slovensku »
SAS v Čechách »
SAS Customer Support Center »
Váše námety na skvalitnenie budúcich vydaní posielajte na
academic@svk.sas.com.
 


To contact SAS via postal mail: SAS, SAS Campus Drive, Cary NC 27513 USA. ATTN: Legal Division/Privacy Manager.

Mená výrobkov alebo služieb SAS a SAS Institute Inc. sú registrovanými obchodnými značkami alebo obchodnými značkami SAS Institute Inc. v USA a iných krajinách. ® označuje registráciu v USA. Ostatné mená značiek a produktov sú registrovanými obchodnými značkami alebo značkami k nim patriacich spoločností.

Copyright © SAS Institute Inc., SAS Campus Drive, Cary, North Carolina 27513, USA. Všetky práva vyhradené.