Zobraziť ako webovú stránku

SAS Academic Newsletter SAS
December 2011 SAS Slovakia  |  Pripísať sa  |  Odhlásiť sa
Milí čitatelia,

v tomto predvianočnom období Vám prinášame v poradí druhý SAS Academic Newsletter. Tentoraz sa v ňom dočítate viacero zaujímavých správ z aktivít organizovaných pre študentov i pedagógov , ktoré sa udiali za posledné 3 mesiace. Som veľmi rada, že som sa s niektorými z Vás mohla aj osobne spoznať a spoločne premýšľať nad novými možnosťami našej spolupráce. Len tak ďalej :-).

Z celého srdca Vám želám pokojné a radostné vianočné sviatky a do nového roka 2012 veľa úspechov v pracovnom i osobnom živote.

Barbora


SAS Academic Day
SAS Academic Day 2011 »
24. november patril u nás v SAS-e k neobyčajným dňom. V našich priestoroch sa totiž konal 2. ročník stretnutia pre pedagógov a vedeckých pracovníkov, ktorého cieľom bolo osobne sa spoznať, vzájomne sa inšpirovať a obohatiť o najnovšie informácie z Academicu. Som rada, že môžem napísať, že cieľ bol splnený. :-)
Navštívili sme FHI a FEM
Navštívili sme FHI a FEM »
Robiť osobné kroky ku študentom a zdôrazňovať im tak praktickú využiteľnosť biznis analytiky – aj toto je jeden z cieľov programu Academic. Preto sme sa vybrali na Fakultu hospodárskej informatiky Ekonomickej univerzity v Bratislave a Fakultu ekonomiky a manažmentu Slovenskej Poľnohospodárskej univerzity v Nitre.
SAS nechýbal na Seminári Výpočtová štatistika
SAS nechýbal na Seminári Výpočtová štatistika »
Prvé dva decembrové dni so sebou priniesli 20. medzinárodný seminár Výpočtová štatistika, ktorej organizátormi sú Slovenská štatistická a demografická spoločnosť, Fakulta managementu UK a INFOSTAT Bratislava.
Novinky
10 bezplatných e-kurzov »
Má Vaša fakulta licenciu Educational Analytical Suite (EAS)? Máme pre Vás dobrú správu. SAS pridal k EAS ďalšie e-learning kurzy, ktoré môžete využívať na výučbu a to bez ďalších poplatkov.
Vyberte si zadarmo 2 knihy »
Učíte SAS? Ak áno, pozývame Vás využiť Academic Evaluation Copy Program, vďaka ktorému si môžete objednať 2 knihy na semester pre výučbu zadarmo. Môžete si vybrať z mnohých titulov, ktoré napísali SAS experti. Využite túto príležitosť!
31.1.2012 = deadline súťaže
O najlepšiu študentskú prácu s použitím softvéru SAS »

Nenechajte si ujsť príležitosť vyhrať cestu na SAS Global Forum 2012 do floridského Disneylandu. Na prihlásenie do súťaže ostávajú posledné dni.


Stiahnite si
Leták o Academicu »
Záložku pre študentov »
Odporúčame
Hľadáte prácu? Pozrite si link „Pracovné miesta“. »
Prečítajte si aj 1. SAS Academic Newsleter »
Staňte sa našimi fanúšikmi aj na Facebook-u. »

Nové video z youtube
S analytikou sa stretávame každý deň »


Support
Navštívte
SAS Newsletter archív »
SAS Worldwide »
SAS na Slovensku »
SAS v Čechách »
SAS Customer Support Center »
Váše námety na skvalitnenie budúcich vydaní posielajte na
academic@svk.sas.com.
 


Mená výrobkov alebo služieb SAS a SAS Institute Inc. sú registrovanými obchodnými značkami alebo obchodnými značkami SAS Institute Inc. v USA a iných krajinách. ® označuje registráciu v USA. Ostatné mená značiek a produktov sú registrovanými obchodnými značkami alebo značkami k nim patriacich spoločností.

Copyright © SAS Institute Inc., SAS Campus Drive, Cary, North Carolina 27513, USA. Všetky práva vyhradené.