Praca
SAS jako pracodawca
Staż w SAS / Akademia Młodych Talentów
Jak złożyć aplikacje
Oferty pracy
 

Zmieniamy dane w wiedzę tworząc przewagę konkurencyjną naszych klientów. Jesteśmy partnerami biznesowymi najważniejszych organizacji w Polsce. Wiarygodność i zaufanie to zasady, na których opieramy współpracę. Budujemy trwałe relacje z klientami, kontrahentami i pracownikami; w połączeniu z wiodącym oprogramowaniem i usługami to fundamentalne elementy sukcesu naszej firmy.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy eksperci o dużej świadomości biznesowej. Profesjonaliści z pasją, innowacyjni i zaangażowani. Wszystkie praktyki zarządzania w SAS Institute opieramy na założeniu, że w branży, w której najważniejszy jest kapitał intelektualny, firma powinna koncentrować się na przyciąganiu i zatrzymywaniu talentów. W tym celu staramy się zapewnić pracownikom komfortowe warunki pracy i otwartą drogę do rozwijania umiejętności. To, co nas wyróżnia to niepowtarzalna atmosfera pracy, energia i ambitne wyzwania.

Jesteśmy laureatem wielu prestiżowych nagród dla najlepszych pracodawców: Great Place to Work® Polska (2012, 2013, 2014), Top Employers Polska 2012.

W rankingu Universum 2014 studenci wskazali nas jako jednego z Idealnych Pracodawców.

Szczególnie dumni jesteśmy zajęcia 1 miejsca w badaniu Great Place to Work® w 2014, a zwłaszcza z nagrody specjalnej przyznanej nam przez Great Place to Work® Institute 2014 o nazwie "Gdzie biznes styka się z sercem dla ludzi" za wyjątkową troskę okazywaną pracownikom i chęć wychodzenia naprzeciw ich potrzebom.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ...

Informacje o SAS
Klienci SAS

gptw
gptw
gptw
gptw