Detailní informace o školení

Outline in English SAS Platform Administrator Fast Track
Kód PAFAST
Název Administrace platformy SAS v kostce
Určení Administrace SAS
Úroveň 4
Délka standardně 4 dny, vždy 9-17 hodin (s pauzou na oběd)
Cena
  • 24.820,- Kč
  • 10.030,- Kč pro akademická pracoviště
  • sleva 5% až 20% při dvou a více účastnících z jedné firmy
  • uvedené ceny jsou bez DPH
Místo konání SAS, Na Pankráci 17-19, Praha 4 (3. patro budovy)
Jazyk
  • přednášky - čeština
  • školící materiály - angličtina
V ceně zahrnuto
  • přístup k PC (max. 1 účastník na 1 PC)
  • školící materiály
Doporučené kurzy před SBIOVR
Online verze e-Learning

Tento kurz je určený administrátorům serverů, uživatelů, dat a aplikací obsažených v architektuře SAS Intelligence. Je vhodný jak pro pracoviště, která již s platformou SAS Intelligence pracují, tak pro ta, která se ji chystají implementovat. Seznámíte se zde s funkčností platformy SAS Intelligence a rovněž se naučíte ji spravovat. Jedná se o intenzívní zrychlený kurz poskytující velké množství informací v krátkém čase. Pro zájemce o velmi detailní a pomalejší poznání konkrétní oblasti administrace platformy SAS Intelligence jsou k dispozici specializované kurzy: PAOVR (Úvod do architektury SAS® Intelligence Platform pro administrátory), PAMC (Použití SAS® Management Console pro administraci platformy SAS), PADA (Přístup k datům skrze SAS® Intelligence Platform), PASAC (Autentifikace uživatelů v SAS® Intelligence Platform) a PASAZ (Autorizace v SAS® Intelligence Platform).

V kurzu se pracuje s aplikacemi SAS Management Conosole, SAS Add-In for Microsoft Office, SAS Data Integration Studio, SAS Enterprise Guide, SAS Information Delivery Portal a SAS Information Map Studio.

Před přihlášením do tohoto školení byste se měli seznámit s dokumentem SAS Intelligence Platform: Overview a mít přehled o nástrojích SAS Business Intelligence v rozsahu školení SBIOVR1 - Úvod do uživatelských nástrojů SAS Business Intelligence pro reporting a analýzy.

Přínos pro účastníka

Kurz je zaměřen na tyto oblasti:

Obsah kurzu

Úvod do architektury SAS Intelligence

Architektura platformy

Použití SAS Management Console

Přistupování k datům

Autentifikace

Autorizace

Další témata podle zájmu účastníků

Podělte se s námi o vaše nápady! Jsou zde další témata, která vám v kurzu chybí? Chtěli byste kurz uspořádat jinde nebo trochu jinak? Dejte nám o tom vědět na training@cze.sas.com.