SAS® Visual Analytics

Lepší vizualizace dat. Snadná analytika.
Objevte svět nových možností.

SAS Visual Analytis screenshots

Robustní Reporting: Vytvořte a sdílejte smysluplné informace.

Co kdybyste mohli snadno vytvořit smysluplné ad hoc reporty a sdílet svůj náhled s kýmkoli a kdekoli? Co kdyby manažeři před učiněním rozhodnutí mohli prohlížet a pracovat s reportem kdykoli a kdekoli by potřebovali? S nástrojem SAS Visual Analytics mohou.

Dynamic chart creation

Rozlučte se se statickou BI.

Robustní nástroje pro ad hoc reporty vám umožní vytvořit působivé a interaktivní reporty. Ke svým grafům, KPI a jiným částech reportů snadno přidáte funkce filtrování a procházení úrovněmi. Vyberte si ze široké nabídky grafů – 3D sloupcové grafy s několika liniemi, bodové grafy, bublinové grafy, tepelné mapy, dlaždicové grafy atd. – pro co nejlepší zobrazení vizualizací. A umožněte svým kolegům i ostatním pracovat s vašimi reporty, odpovídat si vzájemně na otázky a vytvářet nové vizualizace, abyste data lépe pochopili.

Demo: Vyzkoušejte hned

Share eye-catching tables and charts

Lepší spolupráce, lepší rozhodování.

Vytvářet interaktivní tabulky a grafy, které upoutají pozornost a pomohou rychle pochopit význam dat před učiněním rozhodnutí, je díky nástroji SAS Visual Analytics snadné. Můžete informace zveřejňovat na webu nebo mobilních zařízeních, a tak umožnit rychlé sdílení vědomostí a informovanější rozhodování. Reporty může prohlížet a využívat velký počet uživatelů včetně těch uživatelů, kteří nemají takové analytické a technické dovednosti, zatímco IT má kontrolu nad základními daty a bezpečností.

Demo: Vyzkoušejte hned

Flexible styling of reports

Reporty, která ohromí.

Interaktivní rozhraní pro tvorbu reportů vám dává k dispozici mnoho možností pro jejich dynamické vytváření. Rychle vytvořte ohromující hlášení a přidejte interaktivní funkce jako filtrování, zvýrazňování, přepínače, rozbalovací nabídku, nabídku pro výběr a další. Podpora nativních aplikací na tabletech znamená, že můžete vytvářet reporty přizpůsobené dotykovému ovládání s dynamickým rolováním, zoomem atd.

Demo: Vyzkoušejte hned

Funkce

Screenshot of a report
  • Poskytuje webové interaktivní rozhraní pro tvorbu reportů.
  • Přináší průvodce získání dat pro prohlížení, filtrování nebo vzorkování dat před vytvořením vizualizací a reportů.
  • Možnosti šablon poskytují flexibilitu v rozvržení a vzhledu. Shromažďujte, seskupujte položky a mnoho dalších.
  • Průběžná tvorba hierarchií pro možnost procházení mezi úrovněmi ve vizualizacích a reportech.
  • Máte možnost zvolit předdefinované filtry, nastavit seskupování a dělení a přepsat základní formátování.
  • Snadná tvorba vlastních kalkulací a filtrů.
  • Obsahuje množství grafů: sloupcový/3D sloupcový s několika liniemi, výsečový/3D výsečový, liniový, bodový, tepelná mapa, bublinový a dlaždicový – všechny s možností přidání vysvětlujících řádků s popisem.
  • K reportům lze přidat možnosti filtrování a výběru se snadno integrovatelnými běžnými ovládacími prvky jako přepínače, rozbalovací nabídka, nabídka pro výběr, zaškrtávací políčka a posuvníky.

Začněte se SAS® Visual Analytics