SAS® Visual Analytics

Lepší vizualizace dat. Snadná analytika.
Objevte svět nových možností.

SAS Visual Analytis screenshots

Mobilní BI: Mějte The Power To Know® stále po ruce.

Mobilní business intelligence znamená, že odpovědi na otázky spojené s chodem společnosti a možnost rozhodování nemusí přestat jenom proto, že jste mimo kancelář. Manažeři na všech úrovních nyní před rozhodnutím mohou prohlížet a pracovat se zásadními informacemi – kdykoli, kdekoli – na iPadech nebo tabletech s Androidem.

Reports displayed on an iPad and an Android tablet

Informace na vyžádání. Bez čekání.

Teď, když máte sílu SAS analytiky na dosah ruky, už nemusíte říkat: „Ozvu se ti kvůli tomu později“. Mobilní aplikace – dostupné ke stažení z Apple iTunes a Google Play – vám umožní připojení k serverům, procházení strukturou složek a stahování vybraných reportů snadno, bez nutnosti spoléhat se na ostatní. Okamžitý přístup k aktuálním, relevantním informacím znamená rychlejší koloběh rozhodování a nepřerušovanou práci.

Demo: Vyzkoušejte hned

Mobile collaboration capabilities

Předpovídejte. Komunikujte. Spolupracujte.

Sdílejte své nápady. Pokládejte otázky. Pozorujte. Snadno použitelné možnosti spolupráce podporují myšlenku sdílení a zároveň šetří drahocenný čas. Můžete vyhodnotit screenshoty reportů, poslat je ostatním a ti také mohou přidat svůj komentář. Nebo natočte svůj komentář jako video nebo audio a sdílejte ho takto.

Demo: Vyzkoušejte hned

Library of reports in SAS Mobile BI

Mobilní tethering – vaše informační napojení.

Ani v dnešním informačně propojeném světě není připojení k internetu zaručeno. Proto nabízíme jako možnost funkci kontrolovanou IT – mobilní tethering, sdílení datového připojení, abyste mohli prohlížet a pracovat s reporty a vizualizacemi ať jste kdekoli – i když tam není k dispozici přístup k internetu.

Demo: Vyzkoušejte hned

Funkce

Screenshot of a mobile report with comments visible
  • Nativní podpora iPadu a Androidu používá pohybové příkazy a možnosti včetně zoomu, posouvání obrazovky atd. pro snadnější ovládání a zapojení uživatelů.
  • Přizpůsobitelné šablony vám umožní vytvářet obsah na míru různým firemním potřebám.
  • Indikátory propojení umožňují tzv. brushing dat definovaný při tvorbě reportů. Výběr jednoho indikátoru se použije jako filtr nebo výběr v souvisejících indikátorech.
  • Reporty lze bezpečně zobrazovat na mobilních zařízeních v režimu online i offline.
  • Komentáře přidané k hlášením umožňují lepší spolupráci. Odkazy na reporty s komentáři lze ostatním odeslat emailem.
  • Můžete zachycovat screenshoty a sdílet své komentáře s ostatními.
  • Upozornění na aktualizace reportů obdržíte na své mobilní zařízení.

Začněte se SAS® Visual Analytics