Úspěchy zákazníků /

SAS Institute ČR, s.r.o.
Na Pankráci 1685/17-19,
140 21 Praha 4,
Tel. +420 261 176 310
FAX +120 261 176 313
www.sas.com/cz

Úspěchy zákazníků

Verze pro tiskVerze pro tisk

Úspěchy zákazníků

 

Společnost Euro RSCG Discovery zvolila technologii DataFlux, aby svým klientům poskytla efektivnější marketing

Přední společnost poskytující služby v oblasti marketingu a technologií používá aplikaci dfPower® Studio k odstraňování duplicitních dat a přináší tak svým klientům vyšší efektivitu a konkurenční výhodu.

Společnost
Euro RSCG Discovery je předním dodavatelem služeb v oblasti marketingu a technologií. V rámci svých služeb společnost Euro RSCG Discovery pro své klienty vytváří a řídí cílené kampaně přímého marketingu. Při oslovování vhodných skupin a segmentů společnost spoléhá kromě údajů o stávajících klientech také na řadu zakoupených adresářů.

Výzva

Ve světě úzce cílené marketingové práce nekvalitní data přímo ovlivňují účinnost kampaně i její celkový výsledek. Každá zásilka, která je odeslána na nesprávnou nebo nevhodnou adresu představuje ztracenou příležitost a zbytečné náklady. Dříve používala společnost Euro RSCG Discovery pro správu těchto marketingových seznamů vlastní systém na bázi UNIXu – systém, jehož obsluha vyžadovala rozsáhlé znalosti programování. Avšak Euro RSCG Discovery potřebovala řešení, které by umožňovalo rychlou a snadnou správu dat podle specifických pravidel a požadavků jednotlivých klientů.

Řešení společnosti DataFlux

Společnost Euro RSCG Discovery zvolila DataFlux dfPower Studio a DataFlux Integration Server. Intuitivní uživatelské rozhraní aplikace dfPower Studio umožňuje uživatelům z obchodní sféry rychle vytvářet sofistikovaná pravidla pro přiřazování a odstraňování duplicit.

Výsledky

Technologie společnosti DataFlux výrazně zvýšila efektivitu úsilí, které Euro RSCG Discovery vynakládá na přiřazování údajů k domácnostem a odstraňování duplicit. Společnost dále využívá technologii společnosti DataFlux k profilování souborů dat od svých zákazníků před tím, než je vloží do své datové banky. Euro RSCG Discovery také našla v technologii DataFlux významný zdroj přidané hodnoty. Funkce aplikace dfPower Studio pro geografické kódování agentuře umožnily nabízet svým klientům cílenější kampaně.

Copyright © SAS Institute Inc. All Rights Reserved.

Euro RSCG Discovery (US)

Výzva:
Společnost Euro RSCG Discovery potřebovala řešení, které by umožňovalo rychlou a snadnou správu dat podle specifických pravidel a požadavků jednotlivých klientů.
Řešení:
DataFlux dfPower Studio a DataFlux Integration Server.
Výhody:

Efektivnější přiřazování údajů k jednotlivým domácnostem a efektivnější odstraňování duplicit, cílenější kampaně.

Čtěte více: