Press BeLux Press Releases Corporate Press Releases Corporate Press Center |
SAS® en Ikan Consulting maken gegevensanalyse toegankelijk voor meer bedrijven
TERVUREN, 9 september 2008 SAS, leverancier van business intelligence (BI) en analytische software, en adviesbedrijf Ikan Consulting hebben een overeenkomst gesloten waardoor bedrijven in Belgiė en Luxemburg van de voordelen van SAS-software kunnen genieten zonder ze te moeten aankopen. Dat kan door gegevenssets naar Ikan Consulting door te sturen voor analyse. Deze manier van werken biedt ook een oplossing voor bedrijven die onvoldoende verwerkingscapaciteit in huis zouden hebben. "Deze overeenkomst biedt een oplossing voor een probleem bij veel organisaties", zegt Alain Vandenborne, principal partner bij Ikan Consulting. "Directies hebben baat bij diepgaande gegevensanalyse om betere beslissingen te nemen, maar hebben niet altijd de IT middelen beschikbaar om daar de nodige gespecialiseerde software voor aan te schaffen. Nu analyseren wij de gegevens met de software van SAS en krijgen onze klanten analyseresultaten en daarbij aansluitende aanbevelingen." Emmanuel Chardome, Business Alliances Manager voor SAS Belgiė en Luxemburg: " Een samenwerking van deze aard kan alleen maar voordelig zijn voor beide partijen en ook voor de markt waarop ze actief zijn. We streven ernaar om in de toekomst ook op andere terreinen onze synergie uit te breiden."
Ikan Consulting plant bijkomende specialisten in data mining aan te werven om te anticiperen op de verwachte vraag naar deze nieuwe dienst.
Ikan Consulting helpt bedrijfsleiders, verkoop- en marketingdirecteurs zakelijke beslissingen te nemen op basis van innovatieve analyses van interne en externe gegevenssets.
Met Ikan Consultings aanbevelingen kunnen bedrijven betere resultaten boeken op het gebied van verkoop, marketingcampagnes, voorraad- en klantenbeheer, omzet, marge en winst.
Ikan Consulting heeft strategische partnerships met KxEN, Microsoft, SAS en SPSS, naast de universiteit van Louvain-la-Neuve.
Ikan Consulting is initiatiefnemer en medeoprichter van de Belgische gebruikersgroep The Datamining Garden.
Klanten zijn onder meer ArcelorMittal, AXA, Dexia, France Telecom, ING, KBC, Nuon, Optimus, Orange, Rogers Wireless, Telenet, Ter Beke, Test-Aankoop, Toyota en UCB. |
Archive More about SAS Other Resources
|